FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

facem fata in grupe

«12»
reddog19.08.2005 17:15

Dar sa nu dati de noi in UEFA. :lol:

zarboss19.08.2005 17:20

Of of of. Si daca va vedeti acolo, tot pe ultimul loc iesiti. asta doar daca nu aduce Jiji jumatate din lotul Barcelonei si jumatate din cel al lui AC Milan.

 

Aduce jumatate sau nu... Dinamo .. poate o sa faca si ei performanta in Intertoto ca in rest nu cred ca o sa ajunga anul asta in grupele UEFA

Dar otreba ce nu inteleg eu .. ca ziceai pe aici ca te-a laudat un suporter stelist.. si mai ziceai ca pe site la Dinamo nu o sa vezi asa ceva niciodat... Ei pe noi nu ne intereseaza ce scrie pe site la Dinamo.. si avem orgoliul ca nici pe viitor sa nu ne intereseze.. Dar nu cred ca ai tu orgoliu .. daca zici ca esti fan Dinamo.. si vii aici pe forum alaturi de fanii Stelei si te angajezi in discutii cu noi..

Vad ca esti mandru.. ca esti aici ai 1400 de comentarii facute .. si ma presus de asta reddog (fan Dinamo) care scrie in dreptul tau STELIST PANA LA MOARTE... eu cred ca daca ar sti aia de pe forum de la Dinamo... te-ar face victima sigura

zarboss19.08.2005 17:22

oricum cred ca va dura ceva timp pana cand o sa vezi vreun fan stelist pe site la voi in dreptul caruia sa scrie cane pana la moarte... sti cat vadura????

NICIODATA... Asta orgoliu

zarboss19.08.2005 17:23

si daca ....daca o sa dam de voi in UEFA o sa va umilim si o sa ne luam si revansa pentru supercupa

reddog19.08.2005 17:24
oricum cred ca va dura ceva timp pana cand o sa vezi vreun fan stelist pe site la voi in dreptul caruia sa scrie cane pana la moarte... sti cat vadura????

NICIODATA... Asta orgoliu

 

Pai la noi nu exista asa chestii inteligente.

Nu stiu ce legatura are orgoliul cu chestia asta, dar stiu ca prea mult orgoliu se poate transforma intr-o bruma de prostie.

reddog19.08.2005 17:26
si daca ....daca o sa dam de voi in UEFA o sa va umilim si o sa ne luam si revansa pentru supercupa

 

 

Intai sa v-o luati in campionat.

zarboss19.08.2005 17:33

ma red .. vezi ca iti amesteci vorbele si gandurile .. nu te mai certa singur....

reddog19.08.2005 17:35

Ceva imi spune ca vrei sa scrii doar de forma. Nici macar nu stii ce. Sa fie ceva acolo. Macar sa fii la subiect, ce naiba!

SteauaToronto19.08.2005 17:36

Red Dog as da 10 campionate doar sa jucam cu Arsenal, Chelsea si alte echipe mari!

reddog19.08.2005 17:37

Eu 20. Te cred, dar stai ca eu si domnul discutam despre revanse...

«12»