FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

facem fata in grupe

«12»
pletea17.08.2005 14:59

vom trece sicur de rossenborg dar credeti ca facem fata in grupe

alex ripper17.08.2005 15:08

pai o sa picam cu 2 echipe mari si una mai slaba ca noi...asa ca o sa mergem in UEFA.dar poate picam cu 1 tare,1 accesibila cu mult efort si una usoara si mergem mai departe in UCL...Dar mai intai sa trecem de norvegieni.

alexfilip17.08.2005 17:11

Una mai accesibila inseamna in CL Villareal sau ceva de genul ala. Sanse mici de a merge mai departein CL:

1Echipa super-grea A

2Echipa tare B

3Steaua

4Echipa de talia noastra C

 

S-A 1-2 Total:5 puncte.

C-S 0-0

B-S 2-0

S-B 1-1

A-S 3-0

S-C 3-1

 

Sa fim realisti, Rosenborg e genul de echipa care nu scoate nici 3 puncte in CL

Allen17.08.2005 17:16

Hai sa nu vorbim inca de grupe. Sa dam intai scor la Rosenborg.

Grinch17.08.2005 18:28

Ba sunteti nebuni ma ? Aiurea topic ! Ce dreaq vorbiti de grupe ? SA NE VEDEM ACOLO SI APOI !!!

SteauaToronto17.08.2005 21:59

Dupa cum joaca Rosenborg nu au nici o sansa in fata noastra mai ales la ei acasa! Sper sa nu avem iar ghinion si sa ii spulberam acolo! Forza Steaua!

FANATIK RED-BLUE17.08.2005 22:55

Ptiu drace, sper ca acest thread sa nu fie cu ghinion.

Sa ajungem noi in grupe, ca eu nu am nici un fel de preferinta, privind virtualii adversarii. Ptiu, Ptiu.......... :D

Bodanel18.08.2005 02:55

Cum dracu vb de grupe daca noi am facut 1-1 cu Rosenborg la noi acasa. Ce daca joaca prost?Si la Bucuresti au jucat prost dar au scos 1 punct. Daca cumva ne bat la 1 gol diferenta(Doamne fereste)? jucand prost? Dupa ce ne vedem in grupe sa vorbim atunci si sa ne facem planuri. Nici cu Valencia nu am avut sanse dar i-am eliminat

reddog18.08.2005 08:29
Ba sunteti nebuni ma ? Aiurea topic ! Ce dreaq vorbiti de grupe ? SA NE VEDEM ACOLO SI APOI !!!

 

Of of of. Si daca va vedeti acolo, tot pe ultimul loc iesiti. asta doar daca nu aduce Jiji jumatate din lotul Barcelonei si jumatate din cel al lui AC Milan.

Grinch18.08.2005 08:43
Ba sunteti nebuni ma ? Aiurea topic ! Ce dreaq vorbiti de grupe ? SA NE VEDEM ACOLO SI APOI !!!

 

Of of of. Si daca va vedeti acolo, tot pe ultimul loc iesiti. asta doar daca nu aduce Jiji jumatate din lotul Barcelonei si jumatate din cel al lui AC Milan.

 

reddog daca ajungem acolo ma doare undeva cu cine picam .

reddog18.08.2005 08:48

Nu am spus cu cine picati am spus ca veti iesi ultimii in grupa.

Grinch18.08.2005 08:51

Nici asta nu ma intereseaza ideea sa ajungem acolo :)

reddog18.08.2005 08:51

Din partea mea sa ajungeti daca va tine si treceti de norvegieni.

SteauaToronto18.08.2005 11:03

Mersi Red Dog nu stiam ca esti asa de bun la suflet! :cry:

IL_Diablo18.08.2005 12:11
Of of of. Si daca va vedeti acolo, tot pe ultimul loc iesiti. asta doar daca nu aduce Jiji jumatate din lotul Barcelonei si jumatate din cel al lui AC Milan.

 

RedCaine... am si eu o intrebare. Pt cultura mea generala. Cand a trecut Dinamo in grupele CL ultima oara. Ca nu mai tin minte... Hmm... oare atunci cand Borcea cadea in ridicol cu "lasati-ne sa ne pregatim de Champions League"? :twisted: ... sau cu vreo 15 ani inainte... europenilor ce sunteti... voi si amantii vostrii de la Poli... eurodinamo care nu joaca in europa si europoli care da bani ca sa joace amicale. :D

alexfilip18.08.2005 15:02

Voi sunteti normali? Deci ati fi multumiti sa ajungem in grupe chiar daca o luam acolo pe cocoasa de numa numa?

 

Inchipuitiva ce reclama ne facem: Prima echipa romaneasca in CL dupa 10 ani pierde toate partidele din grupa!

pletea18.08.2005 15:54

sa dea Dumnezeu sa batem in norvegia si sa jucam in geupe si va ramane o singura iubire Steaua

pletea18.08.2005 15:57

tot ce conteaza pentru noi este sa dovedim dusmanilor ca Steaua este o forta,o echipa ce nu poate fi invinsa

pletea18.08.2005 15:59

cum spunea un prieten,"noi laudam Romania prin meritele noaste" militaru

pletea18.08.2005 16:02

si inca ceva, mergem la Timisoara sa le aratam fotbal adevarat.respect nucleo

alexfilip18.08.2005 16:36
tot ce conteaza pentru noi este sa dovedim dusmanilor  ca Steaua este o forta,o echipa ce nu poate fi invinsa

 

Cum dovedim ca nu putem fi invinsi daca luam bataie cu nu situ cat in CL ??????!?!?!?!?!?

pletea19.08.2005 14:13

luam bataie in grupele cl dar iesim cu fruntea sus ca am fost invinsi de echipe mari, si cum am dovedit valencia poate dovedim si alte echipe[balonul e totusi rotund] forza Steaua

Captain RedBlue19.08.2005 15:31
Of of of. Si daca va vedeti acolo, tot pe ultimul loc iesiti. asta doar daca nu aduce Jiji jumatate din lotul Barcelonei si jumatate din cel al lui AC Milan.

Of! Of! Of! Mai reddog! Si daca ne vedem noi acolo, iar o sa muriti voi de oftica, pentru ca am ajuns iar acolo unde voi nu ati fost niciodata!

reddog19.08.2005 16:01
Voi sunteti normali? Deci ati fi multumiti sa ajungem in grupe chiar daca o luam acolo pe cocoasa de numa numa?

 

Inchipuitiva ce reclama ne facem: Prima echipa romaneasca in CL dupa 10 ani pierde toate partidele din grupa!

 

 

Hai nu mai dramatizati chiar asa. Oricum ar fi un pas inainte nu inapoi...

zarboss19.08.2005 17:13

Daca ajungem in grupe ... eu cred ca acasa o sa ne vindem greu pielea.. asa ca nu o sa fim noi ciuca batailor.. poate .. poate o sa cadem in UEFA..

si e bine si asa

«12»