FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Trafic.ro: www.fcsteaua.ro locul 5 la sectiunea sport

«12»
fcsteaua.ro27.11.2008 19:42

Conform www.trafic.ro site-ul nostru se afla pe locul 5 la sectiunea sport fiind peste site-ul oficial:

 

Vizitatori în ultimele 7 zile: 49.714

Vizitatori în ultimele 30 de zile: 220.297

 

Detalii aici: http://stat.trafic.ro/stat/fcsteauaro

 

De mentionat este ca site-ul fcsteaua.ro este pe primul loc in categoria "site-urile suporterilor."

Dragoshel27.11.2008 19:58

Foarte frumos si o ducem din ce in ce mai bine

 

Multumim: administratorilor, redactorilor,userilor si tuturor stelistilor.

 

 

MoWeed27.11.2008 20:18

In timp ce site-ul oficial este pe locul 7

Dragoshel27.11.2008 20:19

mo, sta prea bine la cum este el de actualizat...

axl27.11.2008 20:26

Felicitari ba fcsteaua.ro!

Stanici27.11.2008 20:26

Multumesc parintilor mei datorita carora sunt aici.. :bananadance: .

 

Oricum, stam bine - observ asta cu placere.

bodanelu27.11.2008 20:31

datorita noua, a stelistilor!

xray_rom27.11.2008 21:46

Sa fiti sanatosi! Pe locul 5 era inca de acum o saptamana)

Chiar eu v-am dat informatie asta aici pe site la un comentariu despre aparitia de bannere publicitare aici, via google ads.

VaSsY27.11.2008 21:48

 

Vizitatori pe Orașe - top 20

Statistici calculate la interval de o orã (pânã la 27.11.2008 20:00)

 

 

Oraș Vizitatori Afișãri

Bucuresti 1.967 20.842

Cluj-Napoca 158 1.338

Constanta 148 887

Iasi 119 939

Brasov 84 831

Galati 83 688

Timisoara 74 558

Sibiu 72 667

Ploiesti 67 810

Oradea 65 587

Craiova 64 470

Botosani 58 893

Buzau 56 596

Pitesti 51 296

Câmpulung 45 373

Targu-mures 45 277

Piatra Neamt 44 480

Bacau 44 452

Braila 41 291

Targoviste 38 349

w3bmaster27.11.2008 22:25

Felicitari

 

E bine ca e trafic de peste tot si din afara ...

 

 

Forza Steaua si la mai mare ...

SteauaToronto27.11.2008 23:47

Acum 4 ani cand am inceput sa lucrez la acest site tin minte ca daca aveam 15000 de vizitatori era ceva senzational. Ce vremuri atunci la inceput cand l-am batut la cap pe George sa bage bara aia cu stiri eram asa bucuros :).

 

Acum avem aproape 50000 regulat si tin minte ca recordul a fost dupa meciul cu Valencia cand am ajuns la 110000.

 

Oricum toata ascensiunea acestui site se datoreaza in foarte mare parte lui George Stan, un stelist adevarat.

 

Si pregatiti-va pe timpul perioadei de iarna, vor fi multe SURPRIZE :)

 

 

Adrian28.11.2008 04:09

Felicitari tuturor celor care au muncit pt ca noi, suporterii stelisti, sa avem un site unde sa putem afla informatii despre Steaua si unde sa putem discuta despre echipa preferata.

 

Felicitari!

Dulah28.11.2008 10:09

Felicitari ...trebuie sa ajungem in top 3 :)

 

FORTA Steaua !!

steaua_gloria28.11.2008 10:43

O statistica absolut normala.

saptemai28.11.2008 11:11

hmmm, de ce asa de jos? :)

Dragoshel28.11.2008 11:15

@saptemai, tine cont ca este situl suporterilor si nu ne putem face publicitate la televizor, sau cu bani pe alte situri;)

 

munca munca si iar munca :)

Flaviu8628.11.2008 11:23
Vizitatori pe Orașe - top 20

Statistici calculate la interval de o orã (pânã la 27.11.2008 20:00)

 

 

Oraș Vizitatori Afișãri

1.Bucuresti 1.967 20.842

2.Cluj-Napoca 158 1.338

 

Bravo Clujuuuuuuuuu. Oricum felicitari celor care se ocupa minut de minut de www.fcsteaua.ro!

 

bad_joke29.11.2008 16:01

E si normal , nu prea s-au mai dat avertismente gratuite din partea operatorilor, nu prea s-a mai cenzurat as amult, a fost libertate in limitele bunului simt, ca nu poti sa faci nici mahala , sa te injuri ca la usa cortului, ca nu e frumos, eu imi doresc s afie chiar in locul gsp-ului sau sport.ro, pt ca multi dintre operatori, fac intradevar articole bune, dar nu se poate sa fie asa sus pt ca mai sunt si altii care tin cu alte echipe si frecventeaza site-urile, dar eu asa estimativ cred ca sunt in jur de 4 milioane de stelisti, daca nu 5.

Doresc la un trafic mai mare si sa ne dam intalnire aici la comentarii despre partidele Stelei fondate cu argumente.

Sa auzim de bine! FORZA Steaua!!!

Guardian29.11.2008 16:57

E DE BINE!

Lari01.12.2008 13:17

George Stan, esti eroul nostru! :worthy: MULTUMIM!!!

 

BRAVO, BRAVO, BRAVO tuturor celor au contribuit la acest site! Sa va dea D-zeu sanatate!!!

 

MULT SUCCES IN CONTINUARE!!! :yes:

catasteaua1703.12.2008 15:53

cel mai tare site pana ajungeti la no.1 nu va lasat bravo :steag_cruce_invers:

Lari16.12.2008 15:17

Site-ul a trecut pe locul 4! :thumbsup:

STARforce16.12.2008 15:19

Suntem in grafic!Locul 1 here we come!

Yoyoyoi16.12.2008 16:37
Site-ul a trecut pe locul 4! :thumbsup:

Asta pentru ca unii au renuntat la serviciile trafic.ro, care sunt pur si simplu neserioase.

Marius16.12.2008 16:38

Hai sa nu intram in discutia asta :)

«12»