E si normal , nu prea s-au mai dat avertismente gratuite din partea operatorilor, nu prea s-a mai cenzurat as amult, a fost libertate in limitele bunului simt, ca nu poti sa faci nici mahala , sa te injuri ca la usa cortului, ca nu e frumos, eu imi doresc s afie chiar in locul gsp-ului sau sport.ro, pt ca multi dintre operatori, fac intradevar articole bune, dar nu se poate sa fie asa sus pt ca mai sunt si altii care tin cu alte echipe si frecventeaza site-urile, dar eu asa estimativ cred ca sunt in jur de 4 milioane de stelisti, daca nu 5.
Doresc la un trafic mai mare si sa ne dam intalnire aici la comentarii despre partidele Stelei fondate cu argumente.
Sa auzim de bine! FORZA Steaua!!!