Foarte bine. Asteptam amenda. ![]()
Foarte bine. Asteptam amenda. ![]()
Lasa ca i-a dat Olraroiu bani sa plateasca. Sau poate o scoate Argaseala pe fi-sa la produs
Ziaristi de cacao,nu sa aruncat nici o torta pe teren .Si nu a intervenit nimeni in forta sa le stinga cum se practica in romanica.
Niste idioti!
Sa ne facem inca odata de ras, in Europa, atat pe teren cat si in tribune, de data asta in fatza a 60 000 de oameni + alte milioane care au urmarit meciul la televizor!
Este jalnic sa vezi cum niste romani ies in evidenta primitiv pe un stadion atat de modern.
Daca vroiati sa va razbunati pe cioban, existau alte si alte moduri, si mai ales acasa, ca nu-i intereseaza pe straini de problemele conducerii Stelei!
Vai de voi!
Da' ce au facut domnule Strime de au adus asa mare rusine asupra tarii?
@strimer & godfather
Daca nu sunteti capabili sa intelegeti un fenomen, abtineti-va!
Atata timp cat nu aveti treaba, nu va mai plangeti ca nu platiti voi nimic din buzunarul vostru.Primitiva este maniera in care oameni nevnovati sunt batuti. Spectacolul creat de ultrasi consta in coregrafii,cantece, steaguri, torte, fumigene si asta se cam intampla de zeci de ani.Nu veniti voi, civilizatilor, sa schimbati un fenomen!
PS: Se mai intampla sa fim si respectati pentru galeriile pe care le avem...macar cu atat sa iesim in fata in tara asta de ...
Niste idioti!Sa ne facem inca odata de ras, in Europa, atat pe teren cat si in tribune, de data asta in fatza a 60 000 de oameni + alte milioane care au urmarit meciul la televizor!
Este jalnic sa vezi cum niste romani ies in evidenta primitiv pe un stadion atat de modern.
Daca vroiati sa va razbunati pe cioban, existau alte si alte moduri, si mai ales acasa, ca nu-i intereseaza pe straini de problemele conducerii Stelei!
Vai de voi!
Vai de tine bai suporter de carton ce esti.De unde pana unde ai rasarit si tu?Se pare ca nici pe tine nu te intereseaza problemele Stelei asa ca mai bine iti bagai postarea stii tu unde.In rest nu iti mai zic nimic ca degeaba.Esti mai prost ca noaptea...
foarte bine baieti, orice metoda e valabila daca nu produce rani fizice, restul sunt umpluturi.
@Mugur_Cornateanu
de ce nu esti barbat si te iei de o fata? stii cum ai merita sa-ti raspund? ia-l pe Argaseala si las-o pe fica sa ca nu este implicata.
Vai de tine bai suporter de carton ce esti.De unde pana unde ai rasarit si tu?Se pare ca nici pe tine nu te intereseaza problemele Stelei asa ca mai bine iti bagai postarea stii tu unde.In rest nu iti mai zic nimic ca degeaba.Esti mai prost ca noaptea...
Tortele sunt interzise in Champions League.
Cine e prost, sefii de la ChLg, care interzic ceva necivilizat, sau tu, unu crede ca rezolva problemele Stelei aratand in lume cine suntem!
Crezi ca o sa plece ciobanu ca l-au facut suporterii de ras in Allianz Arena?
Esti chiar prost s-o crezi!
@strime
Tatii poate datul cu torte pe Allianz a dovedit cu prisosinta cine e prostul cel mare sau poate stii tu mai bine nu?Dar tu de ce ai mai intrat pe forumul asta?De plictiseala mai mult ca sigur....