Pana la Rosenburg mai avem meciuri dificile chiar in acest start de campionat. Trebuie sa razbunam infrangerea de anul trecut din Cotroceni si trebuie ca Protasov sa ii demonstreze lui Landi ca Zenga nu e totusi mai bun. Daca Protasov invinge Landi trebuie sa isi retraga cuvintele in public. Putem, cu o victorie, sa pregatim si altfel meciul de la Timisoara si partida cu norvegienii. Avem nevoie de victorie, de moral, de incredere. Duminica nu trebuie sa ne gandim decat la victorie la SCOR!!! Trebuie sa inscriem din orice ocazie. Trebuie sa fructificam absolut tot. Poli a calcat gresit prima, si vor urma. Noi vom merge drept. Spre 23!!!
Noi suntem campioni!!!
