FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Remiza alba la Craiova

«12»
cristian01421.11.2008 21:55

@SzabiStelistu

Da, au avut atatea ocazii incat ne-au ingenuncheat. In afara de sutul lui Stoica, sut transformat de Zapata in ocazie..nu-mi aduc aminte alta faza importanta la poarta noastra.

"Si ia zii Dorele, cum ai dat-o..ti-a venit pe spitz, nu ?"

Marius21.11.2008 22:02

Discuțiile continuĆ£ AICI

«12»