21.11.2008 21:55
@SzabiStelistu
Da, au avut atatea ocazii incat ne-au ingenuncheat. In afara de sutul lui Stoica, sut transformat de Zapata in ocazie..nu-mi aduc aminte alta faza importanta la poarta noastra.
"Si ia zii Dorele, cum ai dat-o..ti-a venit pe spitz, nu ?"
