..Redondo, in locul lui Becali nu trebuie sa vina neaparat cineva cu multzi bani..la 100 200 mi de euro contracte anuale nu ai nevoie de prea multzi bani..Banii ii dam noi nu Becali..Salariile jucatorilor le acoperi din 3 meciuri de Liga camp..Steaua ia milioane din publicitate si drepturi de televizare..Becali castiga bani nu da bani...Patronii lui Real Madrid sau Olympique Lyon aduc bani de acasa?..Steaua e un brand ...se autofinantzeaza ..orice om cu cap si cu dragoste fatza de club poate sa conduca .....Ideea ca trebuie sa vina cineva cu multzi bani e o tampenie ..numai in estul europei sunt tot felul de miliardari indoielnici ce spala bani prin intermediul cluburilor de fotbal..Steaua la fel ca si cluburile din vest poate trai datorita noua ,suporterilor ei..cand ai 4 mil de suporteri nu ai nevoie de Becali!...
