FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine se teme de George Becali?

«12»
enjoy18.11.2008 20:20

am spus-o si cu alte ocazii, o spun si acum pentru inca "nedumeriti": nici o metoda nu-i de evitat pentru a cauza disparitia acestui fanfaron; nici un moment nu trebuie pierdut in lupta cu cretinul; luptati prin toate metodele, inclusiv cele neortodoxe, folositi toate prilejurile pentru a debarca de la Steaua acest nenorocit; impaciuitoristii sunt niste linge blide, nu trebuie luati in seama. raul trebuie taiat de la radacina, partea cangrenata trebuie indepartata cat mai repede posibil pentru a nu se extinde. raspundeti netotului cel putin cu aceleasi metode cu care lucreaza el. Salvati, pana se mai poate , Steaua!

Dulah19.11.2008 08:31

Concluzia? Trebe sa dispara ciobanul altfel o sa luam noi UE de la el in continuare. Sincer stau si ma gandesc ,oare mai exista oameni care sa se considere macar stelisti si sa nu-l deteste pe Raha**l asta de cioban?

 

Ciobanul TREBUIE SA PLECE!!!!

Sunnyblack19.11.2008 19:14

daca ne uitam la ce sa intimpla in Divizia A nu numa la Steaua, atuncia ne dam seama ca suntem intr-o mare miserie.

 

Dinamo e pe primul loc si este o echipa varza, expirata.........

 

nu avem la ce sa mai ne asteptam, cu Becali fara Becali,

miseria e nu numa iel e peste tot in divizia A.

 

Ps. daca nu te duci la vot nu inseama ca taxezi pe politiceni, te taxezi singur si tolerezi ce sa intimpla actual in tara.

 

nu stiu cum a putut asa un popor ca noi cu o istorie lunga si plina de mandrie, sa ajunga into sitoatie asa jalnica, fara mandrie fara onoare.

 

 

Antonescu einzige Lösung, für ein Land das dem Untergang entgegensteuert .... ....

.....

.... ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cetateandeonoare20.11.2008 21:57

nimeni nu se teme de Gigi Becali , daa.. de foame va fi iertat !!!

fansteaua4621.11.2008 11:34

George Becali alias Verde Imparat mincatorul de branza de oaie :gathering:

«12»