am spus-o si cu alte ocazii, o spun si acum pentru inca "nedumeriti": nici o metoda nu-i de evitat pentru a cauza disparitia acestui fanfaron; nici un moment nu trebuie pierdut in lupta cu cretinul; luptati prin toate metodele, inclusiv cele neortodoxe, folositi toate prilejurile pentru a debarca de la Steaua acest nenorocit; impaciuitoristii sunt niste linge blide, nu trebuie luati in seama. raul trebuie taiat de la radacina, partea cangrenata trebuie indepartata cat mai repede posibil pentru a nu se extinde. raspundeti netotului cel putin cu aceleasi metode cu care lucreaza el. Salvati, pana se mai poate , Steaua!
