FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Steaua București - FC Timișoara

«123»
korynna15.11.2008 19:34

Mitica fmm....

White_R15.11.2008 19:37

Tot suteaza astia pacat ca n-au si talent

fiara715.11.2008 19:56

incredibil ce transimisie de rahat. nici pe vremea lui Ceausescu nu erau asa de proaste. Si pe net se vad meciurile mai bine :|:|:|

Fear15.11.2008 20:01

nimic nou..acelasi joc de kkt praf

Joga Bonito15.11.2008 20:05

Cum e posibil sa ratezi dintr-un 1m cu toata poarta goala? Fotbalistul lu' peste prajit...

georgecristian15.11.2008 20:06

MI se pare o nesimtire crasa atitudinea celor 2 comentatori care se fac ca nu sesizeaza calitatea de jeg a transmisiei TV. Chiar ca macar pe vremea raposatului macar isi cereau scuze in asemenea situatii. Mai si spun" Steaua va trebui sa investeasca in scaune noi dupa meci". Dar o investitie in tehnologie si competenta la Anetna 1 nu se face ?

Robert2715.11.2008 20:08

s-a vazut Neaga un pic la inceput,dupa aia nu l-a mai jucat nimeni.Petre Marin,tot respectul dar e cam in varsta,Dayro mai traieste cateva meciuri din pasa aia cu calcaiul,kapetanos nu primeste nici o minge si sta numai in off-side,Radoi greseste si el.Ne-ar trebui mai multi de Ogararu.sper sa batem.Forza Steaua.iar transmisia e de kkao.

SS Lazio15.11.2008 20:11

E pauza, dar eu am vazut tot ce trebuia sa vad: lumea strigand impotriva lui Becali.

Incepem sa vedem tumoarea maligna , nu doar zgarieturile.

Tot ceea ce conteaza de acum inainte este ca ciobanul sa fie injurat, lovit, sa-i fie stricata imaginea, sa regrete si sa blesteme ziua in care a ajuns patron la Steaua( desi la cati bani a facut, nu cred ca mai are vreun regret).

 

 

Comentatorii sunt niste ipocriti nemernici. La fiecare imagine cu disensiunile, schimbul de pumni, picioare si scaune, ei doar desfiintau insasi ideea de suporter de peluza, prin niste replici caustice, indreptate intr-un singur sens. Mizerii de la carpeta ce sunteti!

 

CIOBANE, PLEACA DIN Ghencea!

White_R15.11.2008 20:17

Steaua are toate accesorile, ambitie, bani, tactici, ideie de a suta mult, presing, pacat ca le lipseste miezul, cel mai important, talentul. Degeaba faci tu presing ca o echipa mare cand te dribleaza ca pe o echipa mica pana si Stelian Stancu si scapa singuri cu portarul adversarii. Degeaba sutezi tu mult ca o echipa mare daca nu stii suta. Degeaba incerci driblinguri daca pici in cur. Degeaba tot verticalizeaza daca pasele nu ajuns la atacanti sau e offside. DEGEABA...

maye15.11.2008 20:21
E pauza, dar eu am vazut tot ce trebuia sa vad: lumea strigand impotriva lui Becali.

Incepem sa vedem tumoarea maligna , nu doar zgarieturile.

Tot ceea ce conteaza de acum inainte este ca ciobanul sa fie injurat, lovit, sa-i fie stricata imaginea, sa regrete si sa blesteme ziua in care a ajuns patron la Steaua( desi la cati bani a facut, nu cred ca mai are vreun regret).

 

 

 

CIOBANE, PLEACA DIN Ghencea!

EXACT!!!impreuna il putem distruge pe jeg...nu ma mai intereseaza meciul...vreau sa il vad mort pe cioban!!!

zloty15.11.2008 20:27

pentru. ce mama dracu a intrat si Lovin?? sa faca ce?

Khalid15.11.2008 20:29

Banuiesc ca Lovin a fost schimbat printr-un SMS trimis din tribuna oficiala. Sunt scarbit de ceea ce se intampla la Steaua in acest moment.

Robert2715.11.2008 20:29

bai Dica treci acasa si da niste goluri.lasa-l pe Zenga si vino mai repede ca e groasa

Fear15.11.2008 20:30

nu mai prindem Champions League .. si asa ne faceam de rusine

georgecristian15.11.2008 20:30

Imi pare rau, dar scaunele aruncate, pumnii, picioarele , etc descriu comportamentul primatelor si nu calitatea de suporter de fotbal. Mergem la meci pentru a vedea si sprijini Steaua, se uita acest mic detaliu. Daca Becali este un nemernic primitiv, ultimul lucru la care ma gandesc este sa il imit si ii intaresc astfel pozitia. Protestele pot fi exprimate inteligent.

Guardian15.11.2008 20:31

avem jucãtori de KAKA ! niciunu nu aleargã,ãia de la Timisoara abia mai respirã la cât de mult au muncit .

numai lenesi avem in echipã , bineînteles cu exceptia lui Bãnel , Neaga , si Rãdoi .

*si în legãturã cu acei ultrasi care au devastat stadionul sã le fie mare rusine , isi meritã soarta ! dacã nu noi cine vreti sã spargã gheata in schimbarea mentalitãtii românului ?

 

GOOOOOOOOL dayroo !

GOOOOOOOOL Rãdoi !

White_R15.11.2008 20:40

Bine Dayro !!!!!!!!!!! Noroc ca ii mai paseaza si lui in careu

c.ronaldo1715.11.2008 20:40

Goooooooooool in mama masii!

Joga Bonito15.11.2008 20:41

Cosmescule, sms! Minunea s-a produs! Pupincuristule...

bodanelu15.11.2008 20:45
Imi pare rau, dar scaunele aruncate, pumnii, picioarele , etc descriu comportamentul primatelor si nu calitatea de suporter de fotbal. Mergem la meci pentru a vedea si sprijini Steaua, se uita acest mic detaliu. Daca Becali este un nemernic primitiv, ultimul lucru la care ma gandesc este sa il imit si ii intaresc astfel pozitia. Protestele pot fi exprimate inteligent.

 

S-au batut oamenii pentru o torta, din ce se aude s-a tras catre ei! Acum m-am intors de la stadion!

c.ronaldo1715.11.2008 20:49

Miiiiiiiiireeeell Raaaadoooooiiiiii!!!:x

Joga Bonito15.11.2008 20:50

Mirel Raaaaaaaaaaaaaaaaaaadoi!

White_R15.11.2008 20:50

Ce era fara Radoi

korynna15.11.2008 20:50

Nu s-a tras!Un baiat a lesinat din cauza gazelor.

Robert2715.11.2008 20:50

badoi=fuoriclase?cum draq toti pe care ii dam de rai dupa aia sunt buni?goooooooooooooool Radoi!a dat Dumnezeu

 

«123»