@robespierre
Bai baiatule, banciu nu e nici Borcea (predesindele clubului rival ) nici vreun anti-stelist de peluza , care isi dovedeste preferintele sexuale necrofile cand vine vorba de Radoi . Daca ar fi in cele 2 ipostaze nu l-ar condamna nimeni, asa simte el si gata . El insa urineaza practic pe Steaua in presa centrala, in ziare si posturi TV considerate a se adresa "tuturor" suporterilor . El e "echidistant" , e "impartial" , e "deontolog" ,cica ! Ai inteles acum ?
D-aia merita tot ce a zis mercam . Si din fericire, va trebui sa stea mult timp la coada sa-si implineasca dorinta , facand un sondaj printre suporteri (de tribuna, unde stau eu ) am descoperit ca multi il asteapta la cotitura pe cimpanzeu !
Postul anterior nu se citeaza!
Ai spus cam tot ce vroiam sa spun.
