09.11.2008 20:36
MULTUMIM, Baietzi!!! ![]()
Ne-ati scaldat intr-un ocean de lumina intr-o perioada in care orice raza de soare ni se pare dureros de superba.
MULTUMIM, MULTUMIM, MULTUMIM!!! ![]()
MULTUMIM, Baietzi!!! ![]()
Ne-ati scaldat intr-un ocean de lumina intr-o perioada in care orice raza de soare ni se pare dureros de superba.
MULTUMIM, MULTUMIM, MULTUMIM!!! ![]()
deci, Duminica pe 16.11 trebuie sa fim cu totii trup si suflet pentru o calificare istorica.am incredere in baieti. trebuie sa ne autodepasim, pt ca numai asa vom face istorie pentru Romania