FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua - avancronica

«123»
zloty01.11.2008 19:09

@Mo

dap asteptam sa vedem cum sunt asezati, personal ma asteptam la un 4-3-3

 

kapetanoooooooooooooooooos simteam ca iar ne scoate kap

c.ronaldo1701.11.2008 19:18

GOOOOOOOL Mami! :x

Fear01.11.2008 19:19

gol Kap :steag_sah_mic:

AsSaSiN01.11.2008 19:21

Gooooooooooooooooooooool Steaua

Lari01.11.2008 19:21

Ce debut de meci... Cam de cand n-am mai jucat ofensiv in deplasare cand am condus?

raul stelistu01.11.2008 19:23

Goooooooooooooooooooooooool Steaua.Inspirat Dorinel cu inceperea cu Kapetanos titular.Ii facem pe puricosi.

dorycaprice01.11.2008 19:24

@Mo

dap asteptam sa vedem cum sunt asezati, personal ma asteptam la un 4-3-3

 

kapetanoooooooooooooooooos simteam ca iar ne scoate kap

gollllllllll

hypno01.11.2008 19:35

Semedo e varza

Fear01.11.2008 19:38
Semedo e varza

 

Lovin si mai varza

fiara701.11.2008 19:43

ce body-check i-a pus Goian lui Niculae =)))

hypno01.11.2008 19:43

si comentatorii sunt foarte dinamovisti

«123»