01.11.2008 19:09
@Mo
dap asteptam sa vedem cum sunt asezati, personal ma asteptam la un 4-3-3
kapetanoooooooooooooooooos simteam ca iar ne scoate kap
@Mo
dap asteptam sa vedem cum sunt asezati, personal ma asteptam la un 4-3-3
kapetanoooooooooooooooooos simteam ca iar ne scoate kap
GOOOOOOOL Mami! :x
gol Kap ![]()
Gooooooooooooooooooooool Steaua
Ce debut de meci... Cam de cand n-am mai jucat ofensiv in deplasare cand am condus?
Goooooooooooooooooooooooool Steaua.Inspirat Dorinel cu inceperea cu Kapetanos titular.Ii facem pe puricosi.
@Mo
dap asteptam sa vedem cum sunt asezati, personal ma asteptam la un 4-3-3
kapetanoooooooooooooooooos simteam ca iar ne scoate kap
gollllllllll
Semedo e varza
Semedo e varza
Lovin si mai varza
ce body-check i-a pus Goian lui Niculae =)))
si comentatorii sunt foarte dinamovisti