FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua - avancronica

«123»
Marius01.11.2008 16:03

mda... e echipa de ieri cu exceptia Radoi in locul lui Lovin. Nu e nimic oficial, e doar speculatia lor.

malasorte1301.11.2008 16:10
E perfect cu o singura modificare:Szekely in locul lui toja(baiatu asta nici de Liga a3-a nu are valoare) si probabil Golanski in locul lui Petre Marin.

 

 

Cat adevar zace in cele spuse de tine !!! Varza aia de Toja poate fi cel mai bun de pe teren intr-un meci contra Braziliei, dar n-are el fata de Liga lui Mitica, e praf... iar in al doilea rand, asa cum zici si tu, e intotdeauna mai bine sa joci, intr-o echipa, cu 2 mijlocasi dreapta (Szekely, Nicolita) si 2 fundasi dreapta (Ogararu, Golanski) decat in "imbecilul" format clasic fundas-mijlocas dreapta pe dreapta si fundas-mijlocas stanga pe stanga... da-o in masa de logica !!!

LucaSteaua9401.11.2008 16:21

Zapata

Ogararu,Goian,Ghionea,Golansky

Radoi

Petre,Nicolita

Dayro

Stancu,Semedo

 

ce ziceti?:>

elias_custura01.11.2008 16:31

Dresati cainii !!!

Imblanzitii!!! sunt doar niste javre..... rupeti-le capul (;))buna expresia insa doar cand te referi la o rivala)

Lupta Steaua Hai Dorinel

aleyanddru01.11.2008 16:39
Cat adevar zace in cele spuse de tine !!! Varza aia de Toja poate fi cel mai bun de pe teren intr-un meci contra Braziliei, dar n-are el fata de Liga lui Mitica, e praf... iar in al doilea rand, asa cum zici si tu, e intotdeauna mai bine sa joci, intr-o echipa, cu 2 mijlocasi dreapta (Szekely, Nicolita) si 2 fundasi dreapta (Ogararu, Golanski) decat in "imbecilul" format clasic fundas-mijlocas dreapta pe dreapta si fundas-mijlocas stanga pe stanga... da-o in masa de logica !!!

 

 

 

 

Dca te-ai pricepe cit de cit la fotbal ai vedea ca varza este Semedo

Virgil01.11.2008 16:41

Dorinel poate sta pe bancã la Steaua - Dinamo!

 

Antrenorul Dorinel Munteanu și-a reziliat în ultimul moment contractul cu Universitatea Cluj, dupã ce a achitat 100.000 de euro. Surse clujeanul.ro au dezvãluit cã, pentru ca Dorinel sã poatã stea pe banca Stelei în derby-ul de sâmbãtã seara cu Dinamo, Gigi Becali a chemat oficialii la LPF în week-end ca sã înregistreze noile acte.

 

Sursa: clujeanul.ro

steaua-no101.11.2008 17:11

@Virgil

 

100.000 de euro din buzunarul lui Dorinel nu?

nu de alta dar daca i-a dat spurcatul nu cred ca o sa mai aiba bani pt prime in seara asta :)

Fear01.11.2008 17:32

ce`i asa mare bucurie ca sta Dorinel pe banca?? daca ai jucatori de valoare bati si fara antrenor si fara suporteri si fara nimic .. clar

aleyanddru01.11.2008 17:37

 

sursa : gsp.ro

 

Zapata -

Ogãraru, Goian, Ghionea, P. Marin

- Dayro Moreno, Rãdoi, Toja -

Nicolițã, Stancu, Semedo

andreutzusteaua01.11.2008 18:08

poate sa intre si doctorul si paznicul din Ghencea,important nu e cn joaca ci cum joaca.

 

trebuie sa traga cu inima la maxim,ahhh de-am fi noi jucatori am manca pamantul am rupe tot,am invinge meci de meci.trebuie sa invingem,trebuie sa confirme sa ne demonstreze ca nu s-au prostit si ca nu asta e valoarea lor.tremur de emotie si sufar ca stau in fata TV.asta e.ca mn sunt multi.iubim Steaua.SI AM FC ORICE CA SA INVINGA IN SEARA ASTA.FORZA Steaua!!!

Marius01.11.2008 18:22

Zapata - Ogãraru, Goian, Ghionea, Golanski - Rãdoi, Lovin - Nicolițã, Semedo - Kapetanos, Stancu

 

Fara Dayro in primul 11!

c.ronaldo1701.11.2008 18:26

Nici nu stiu ce sa spun cand vad acest 11.

1. Ori e 4-2-3-1, cu Stancu in locul lui Dayro Moreno.

2. Ori e un 4-4-2 dar fara nici un jucator care sa stie sa centreze de pe partea stanga.

3. Ce sa mai cred, GSP sau Prosport?!

4. Parerea mea este ca Dayro este peste Stancu.

zloty01.11.2008 18:39

o asezare destul de ciudata unnnn 4-4-1-1

MoWeed01.11.2008 18:50

@ zloty

4-4-1-1 am jucat vreo 2 ani cat timp a fost Olaroiu antrenor. Nu cred ca e asa ciudata.

Totusi sa vedem exact in teren cum vor fi asezati jucatorii inainte sa dam astfel de judecati

MALDINI01.11.2008 18:51

Nu vreau sa zic decat atat :

 

 

img0022fz5.th.jpgthpix.gif

Virgil01.11.2008 18:53

Si totusi, in ciuda celor vehiculate pana in aceasta seara, ca Steaua va folosi un 4-3-3, Dorinel Munteanu a considerat ca e mai oportun sa joace cu doi inchizatori, schimband un pic asezarea:

 

Zapata

 

Ogararu, Goian, Ghionea, Golanski

 

Rãdoi, Lovin

 

Nicolițã, Stancu, Semedo

 

Kapetanos

 

In fapt un 4-2-3-1.

 

Golanski e folosit ca urmare a indisponibilitatii lui P. Marin. Surprinde absenta lui Dayro Moreno, inlocuit cu Stancu.

hypno01.11.2008 18:54

Zapata - Ogãraru, Goian, Ghionea, Golanski - Lovin, Rãdoi - Nicolițã, Stancu, Semedo - Kapetanos

f234567k01.11.2008 18:57

INCREDIBIL! Ce manevre s-au facut iar cu biletele :))

Vai de capu` meu...

Dileanu01.11.2008 18:57

Steaua orice ar fi Eu (noi) mereu te voi (vom) iubi!!!

MALDINI01.11.2008 18:59
INCREDIBIL! Ce manevre s-au facut iar cu biletele :))

Vai de capu` meu...

 

Ce manevre?

f234567k01.11.2008 19:00
Ce manevre?

Modul in care au fost impartite. Nu are rost sa intru in detalii.

c.ronaldo1701.11.2008 19:00

Bai ce urat pica echipamentul asta verde intr-un derby. Pfff...

MALDINI01.11.2008 19:01

Ok ... Forza Steaua !!! 0-2 :D

Marius01.11.2008 19:04
Modul in care au fost impartite. Nu are rost sa intru in detalii.

 

intra. te rugam frumos.

metzzz01.11.2008 19:05
Modul in care au fost impartite. Nu are rost sa intru in detalii.

Si ce , e prima oara ? Stai linistit ca nu esti singurul care nu merge la meci datorita acestei imparteli :) Mai frustrant e cand stai 5 ore la stadion si sa realizezi ca un prinzi bilet . Dar asta e.

«123»