mda... e echipa de ieri cu exceptia Radoi in locul lui Lovin. Nu e nimic oficial, e doar speculatia lor.
mda... e echipa de ieri cu exceptia Radoi in locul lui Lovin. Nu e nimic oficial, e doar speculatia lor.
E perfect cu o singura modificare:Szekely in locul lui toja(baiatu asta nici de Liga a3-a nu are valoare) si probabil Golanski in locul lui Petre Marin.
Cat adevar zace in cele spuse de tine !!! Varza aia de Toja poate fi cel mai bun de pe teren intr-un meci contra Braziliei, dar n-are el fata de Liga lui Mitica, e praf... iar in al doilea rand, asa cum zici si tu, e intotdeauna mai bine sa joci, intr-o echipa, cu 2 mijlocasi dreapta (Szekely, Nicolita) si 2 fundasi dreapta (Ogararu, Golanski) decat in "imbecilul" format clasic fundas-mijlocas dreapta pe dreapta si fundas-mijlocas stanga pe stanga... da-o in masa de logica !!!
Zapata
Ogararu,Goian,Ghionea,Golansky
Radoi
Petre,Nicolita
Dayro
Stancu,Semedo
ce ziceti?:>
Dresati cainii !!!
Imblanzitii!!! sunt doar niste javre..... rupeti-le capul (
)buna expresia insa doar cand te referi la o rivala)
Lupta Steaua Hai Dorinel
Cat adevar zace in cele spuse de tine !!! Varza aia de Toja poate fi cel mai bun de pe teren intr-un meci contra Braziliei, dar n-are el fata de Liga lui Mitica, e praf... iar in al doilea rand, asa cum zici si tu, e intotdeauna mai bine sa joci, intr-o echipa, cu 2 mijlocasi dreapta (Szekely, Nicolita) si 2 fundasi dreapta (Ogararu, Golanski) decat in "imbecilul" format clasic fundas-mijlocas dreapta pe dreapta si fundas-mijlocas stanga pe stanga... da-o in masa de logica !!!
Dca te-ai pricepe cit de cit la fotbal ai vedea ca varza este Semedo
Dorinel poate sta pe bancã la Steaua - Dinamo!
Antrenorul Dorinel Munteanu și-a reziliat în ultimul moment contractul cu Universitatea Cluj, dupã ce a achitat 100.000 de euro. Surse clujeanul.ro au dezvãluit cã, pentru ca Dorinel sã poatã stea pe banca Stelei în derby-ul de sâmbãtã seara cu Dinamo, Gigi Becali a chemat oficialii la LPF în week-end ca sã înregistreze noile acte.
Sursa: clujeanul.ro
@Virgil
100.000 de euro din buzunarul lui Dorinel nu?
nu de alta dar daca i-a dat spurcatul nu cred ca o sa mai aiba bani pt prime in seara asta ![]()
ce`i asa mare bucurie ca sta Dorinel pe banca?? daca ai jucatori de valoare bati si fara antrenor si fara suporteri si fara nimic .. clar
sursa : gsp.ro
Zapata -
Ogãraru, Goian, Ghionea, P. Marin
- Dayro Moreno, Rãdoi, Toja -
Nicolițã, Stancu, Semedo
poate sa intre si doctorul si paznicul din Ghencea,important nu e cn joaca ci cum joaca.
trebuie sa traga cu inima la maxim,ahhh de-am fi noi jucatori am manca pamantul am rupe tot,am invinge meci de meci.trebuie sa invingem,trebuie sa confirme sa ne demonstreze ca nu s-au prostit si ca nu asta e valoarea lor.tremur de emotie si sufar ca stau in fata TV.asta e.ca mn sunt multi.iubim Steaua.SI AM FC ORICE CA SA INVINGA IN SEARA ASTA.FORZA Steaua!!!
Zapata - Ogãraru, Goian, Ghionea, Golanski - Rãdoi, Lovin - Nicolițã, Semedo - Kapetanos, Stancu
Fara Dayro in primul 11!
Nici nu stiu ce sa spun cand vad acest 11.
1. Ori e 4-2-3-1, cu Stancu in locul lui Dayro Moreno.
2. Ori e un 4-4-2 dar fara nici un jucator care sa stie sa centreze de pe partea stanga.
3. Ce sa mai cred, GSP sau Prosport?!
4. Parerea mea este ca Dayro este peste Stancu.
o asezare destul de ciudata unnnn 4-4-1-1
@ zloty
4-4-1-1 am jucat vreo 2 ani cat timp a fost Olaroiu antrenor. Nu cred ca e asa ciudata.
Totusi sa vedem exact in teren cum vor fi asezati jucatorii inainte sa dam astfel de judecati
Si totusi, in ciuda celor vehiculate pana in aceasta seara, ca Steaua va folosi un 4-3-3, Dorinel Munteanu a considerat ca e mai oportun sa joace cu doi inchizatori, schimband un pic asezarea:
Zapata
Ogararu, Goian, Ghionea, Golanski
Rãdoi, Lovin
Nicolițã, Stancu, Semedo
Kapetanos
In fapt un 4-2-3-1.
Golanski e folosit ca urmare a indisponibilitatii lui P. Marin. Surprinde absenta lui Dayro Moreno, inlocuit cu Stancu.
Zapata - Ogãraru, Goian, Ghionea, Golanski - Lovin, Rãdoi - Nicolițã, Stancu, Semedo - Kapetanos
INCREDIBIL! Ce manevre s-au facut iar cu biletele ![]()
Vai de capu` meu...
Steaua orice ar fi Eu (noi) mereu te voi (vom) iubi!!!
INCREDIBIL! Ce manevre s-au facut iar cu bileteleVai de capu` meu...
Ce manevre?
Ce manevre?
Modul in care au fost impartite. Nu are rost sa intru in detalii.
Bai ce urat pica echipamentul asta verde intr-un derby. Pfff...
Ok ... Forza Steaua !!! 0-2 ![]()
Modul in care au fost impartite. Nu are rost sa intru in detalii.
intra. te rugam frumos.
Modul in care au fost impartite. Nu are rost sa intru in detalii.
Si ce , e prima oara ? Stai linistit ca nu esti singurul care nu merge la meci datorita acestei imparteli
Mai frustrant e cand stai 5 ore la stadion si sa realizezi ca un prinzi bilet . Dar asta e.