De ce nu luam odata atitudine toti "golanii" sa-l calcam in picioare pe Becali asta si atunci sa vedem ce mai face el cu toti bodyguarzii lui. Trebuie sa facem ceva pt ca altfel Steaua va fi mereu jucaria unui cioban
Pai ce ma'?Am ajuns noi sa ii dam explicatii lui Gigi?
Sugi aia inseamna fix ce inseamna.
Inseamna sa vina Gigi la fiecare din noi, sa se puna in genunchi si sa ne faca ce l-a invatat pe Dan voiculescu sa ii faca lui.(La noi nu cred ca e necesar sa se uite oancea)
Bagabonti am fost
Bagabonti vom fi
Pana vom muri
M**e la Gigi!!
Asta-i buna, numai asta sa se auda in Ghencea de acum inainte pana il facem sa plece ca deja prea mult rau a facut
