FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Iubim Steaua/ si-o vom urma/ oricat de greu ni s-ar parea

«12»
Harald02.11.2008 11:33

sunt de a acord cu articolul acesta.

Nu stiu de ce autorul a tinut neaparat sa mentioneze punctul 4 care nu prea este datator de optimism dupa parerea mea.

 

Scriu acest comentariu dupa meci si ma bucur ca inca mai este aici :naughty:

«12»