02.11.2008 11:33
sunt de a acord cu articolul acesta.
Nu stiu de ce autorul a tinut neaparat sa mentioneze punctul 4 care nu prea este datator de optimism dupa parerea mea.
Scriu acest comentariu dupa meci si ma bucur ca inca mai este aici ![]()
sunt de a acord cu articolul acesta.
Nu stiu de ce autorul a tinut neaparat sa mentioneze punctul 4 care nu prea este datator de optimism dupa parerea mea.
Scriu acest comentariu dupa meci si ma bucur ca inca mai este aici ![]()