FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unde-i Dumnezeul lui Becali?

«1345»
DelPiero1027.10.2008 11:34
Niste batiste albe la urmatorul meci acasa?

Te crezi in Spania? :rolleyes: Crezi ca ar intelege Jijel ceva?SA FIM SERIOSI...

zoloz200527.10.2008 12:12

nordul trebuia sa dea tonul , ei sunt majoritari ..dar cu "pactul de neagresiune si nebagare de seama " e mai greu..

fansteaua4627.10.2008 12:59

Gigi Becali : " eu sunt un artist ... " :gathering:

morosanu'27.10.2008 13:27
Gigi Becali : " eu sunt un artist ... " :gathering:

nebunule vei parasi scena in genunchi sau in palton de scanduri... ca daca Steaua te-a facut cunoscut tot ea o sa te si distruga!

stelist4ev3r27.10.2008 15:16

 

Sau mai bine taci, sa nu-ti scrintesti muschiul gindirii...

 

Desigur, cind e vorba de jucatori se umfla muschii pe toti "vitejii", cind e vorba de Gigi e mai greu, nu? Asemenea porcarii sunt demne de dinamovisti sau rapidisti, sper sa nu le vad la Steaua. De acord cu fluieraturile, cu admonestarile, desi uneori si astea sunt mai numeroase decit incurajarile (vezi meciul din seara asta, cind erau fluierati jucatorii inca din minutul 10-15!!!!), dar amenintarile astea puerile ma scirbesc. Daca ne bate Dinamo, sa nu mai calce ciobanul prin Ghencea sau sa-i spargem lui mutra... Nu pot sa vad alt vinovat pentru situatia actuala.

 

prietene , calm down ...daca citesti prin forumul acesta ai sa vezi ca impotriva lui Becali sunt ...la ceea ce ai raspuns tu si care ulterior a fost stearsa de cineva , erea continuarea in aceiasi gluma a versurilor puse de alt membru .. :spank:

«1345»