Mirel Radoi este foarte aproape de un transfer la Everton, iar clubul englez este gata sa plateasca Stelei 3,3 milioane de dolari.
Sursa : OnlineSport
Desi site asta scoate numai prostii trasferul lui Radoi ar fii bun pt el(desi ne vine acu in prag de Liga)Capitanu si-a facut datori pt Steaua si pot sa plece unde vrea el . Bafta
