@blackzie
Ce caracter ai si pe ce server joci?
@blackzie
Ce caracter ai si pe ce server joci?
server WoWscape FunServer.
Undead Rogue.. Level 70 toate itemele bla.. ![]()
Eu am avut undead warlock si jucam pe Neptulon,dar m-am lasat de ceva timp si dragul meu lock a ramas la 60 ![]()
Pe serverul ala pe care joci tu nu iti trebuie jocul in original,nu?
Eu am avut undead warlock si jucam pe Neptulon,dar m-am lasat de ceva timp si dragul meu lock a ramas la 60Pe serverul ala pe care joci tu nu iti trebuie jocul in original,nu?
Sigur ca nu
Doar pe retail iti trebuie jocul original.
Poti incerca server WoWscape.
Viziteaza siteu asta. www.wowscape.net
Cred ca inca e offline siteu se fac niste modificari... Bla bla
Serveru wowscape are mai multe realmuri. Eu joc pe ala fun, are rata de 40x parca.
Nu ma mai apuc de WoW ca ma ia iar nebunia :smile: Mersi oricum!
Nu ma mai apuc de WoW ca ma ia iar nebunia :smile: Mersi oricum!
haha
eu nu l-am mai jucat de vreo 3 saptamani. Astept wrath of the lich king.
Clive Barkers Jericho ![]()