FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocul Vostru Pc Preferat

«12»
korynna24.10.2008 18:06

@blackzie

 

Ce caracter ai si pe ce server joci?

 

Blackzie24.10.2008 18:41

server WoWscape FunServer.

Undead Rogue.. Level 70 toate itemele bla.. :happy:

korynna24.10.2008 18:51

Eu am avut undead warlock si jucam pe Neptulon,dar m-am lasat de ceva timp si dragul meu lock a ramas la 60 :)

Pe serverul ala pe care joci tu nu iti trebuie jocul in original,nu?

Blackzie24.10.2008 19:04
Eu am avut undead warlock si jucam pe Neptulon,dar m-am lasat de ceva timp si dragul meu lock a ramas la 60 :)

Pe serverul ala pe care joci tu nu iti trebuie jocul in original,nu?

 

Sigur ca nu :happy: Doar pe retail iti trebuie jocul original.

Poti incerca server WoWscape.

Viziteaza siteu asta. www.wowscape.net

Cred ca inca e offline siteu se fac niste modificari... Bla bla

Serveru wowscape are mai multe realmuri. Eu joc pe ala fun, are rata de 40x parca.

korynna24.10.2008 19:11

Nu ma mai apuc de WoW ca ma ia iar nebunia :smile: Mersi oricum!

Blackzie24.10.2008 19:31
Nu ma mai apuc de WoW ca ma ia iar nebunia :smile: Mersi oricum!

haha :happy: eu nu l-am mai jucat de vreo 3 saptamani. Astept wrath of the lich king.

patko27.10.2008 08:17

Clive Barkers Jericho :wub:

«12»