FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocul Vostru Pc Preferat

«12»
Blackzie22.10.2008 17:22

Jocul meu preferat este World of Warcraft. Sunt sigur ca ati auzit de el :) Este un joc foarte cunoscut si cel mai bine vandut din lume avand cam 10 milioane de abonati pe serverul original. Sunt sigur ca mult mai multi joaca pe cele private. Eu joc pe un server privat care este numit WoWscape sau ScapeGaming, unul dintre cele mai tari servere private. Jocul este unul de tip MMORPG. Pentru mai multe informatii puteti accesa www.WorldOfWarcraft.com

 

Cateva filme cu mine jucand WoW ::

Mage/Rogue PvP

 

steaua_gloria22.10.2008 17:44

Fifa punct

4_ever_steaua22.10.2008 17:46

sims university :wub::oops:

Blackzie22.10.2008 17:48
Fifa punct

Si mie-mi place FIFA dar mai putin decat WoW :)

steaua_gloria22.10.2008 17:52

wow creeaza dependeta :wacko:

Blackzie22.10.2008 17:58
wow creeaza dependeta :wacko:

Se poate spune :happy: Eu unul nu sunt :happy: Acum nici nu il mai joc, astept sa apara WOTLK a doua expansiune dupa Burning Crusade... :)

steaua_gloria22.10.2008 18:04

aha,interesant :D

4_ever_steaua22.10.2008 18:04

doamne..daca wow creaza dependenta sa ma vedeti pe mine la sims...acum l`am mai lasat...din cauza la sc chestii etc...dar inainte..numai sims,sims,sims,sims :|

Blackzie22.10.2008 19:01
doamne..daca wow creaza dependenta sa ma vedeti pe mine la sims...acum l`am mai lasat...din cauza la sc chestii etc...dar inainte..numai sims,sims,sims,sims :|

Nu am auzit niciodata un obsedat de Sims hahaha :laugh:

DelPiero1023.10.2008 12:13

PES acum...inainte,cu foarte mult timp inainte,imi placea Prince of Persia! :shifty:

Fane23.10.2008 12:47

Tot Counter Strike e baza.

Dragoshel23.10.2008 13:12

fane, Doar de revelion???

 

 

ahahahahhaha

 

cantaristule

c.ronaldo1723.10.2008 13:37
PES acum

 

PES mereu! :)

_yang23.10.2008 13:40

FM 07,08,09...

14 noiembrie... :worthy:

KolloSal23.10.2008 13:57

Solitaire. Are avantajul ca poate fi jucat de pe orice PC, inclusiv in pauzele de la serviciu. :yeahh:

Blackzie23.10.2008 15:24
Tot Counter Strike e baza.

Sunt FOARTE plictisit de CS :) Nu-l mai joc deloc...Inainte il jucam mult

4_ever_steaua23.10.2008 17:18

ai auzit acum...EU :">

psr23.10.2008 17:54

PES

dica_10steaua23.10.2008 18:02

Pes si TopSpin 2

Blackzie23.10.2008 18:14

top spin? ce fel de joc e?

 

AsSaSiN23.10.2008 19:28

LoL solitaire=))), eu ma joc wow:X

Bodanel24.10.2008 09:16
STARCRAFT
seven724.10.2008 10:29

Assassin's Creed

Cry.Baby724.10.2008 12:10

am tras si eu de curand de pe odc far cry2, dar cand se instaleaza imi apare ceva imi poate spune si mie cineva ce vrea sa spuna?

 

 

 

Blackzie24.10.2008 15:24
am tras si eu de curand de pe odc far cry2, dar cand se instaleaza imi apare ceva imi poate spune si mie cineva ce vrea sa spuna?

 

O eroare de la un file sau ceva... Incearca sa il tragi de la altcineva :happy:

«12»