FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Balonul De Aur

«12»
KolloSal23.10.2008 14:04

De obicei castigatorul se alege de la echipele ce au triumfat in CL, Cupa Mondiala sau CE. In acest sens Cristiano Ronaldo este cert favorit, insa eu l-as prefera pe Messi sau de ce nu chiar Xavi Hernandez.

steaua_gloria23.10.2008 14:51
Sa fim seriosi... Trofeul e o chestie de care ar trebui sa se vorbeasca mai putin...! Daca Arshavin juca la Man. Utd., Ronaldo ar fi fost pe banca.

 

 

Ronaldo e zeu , sa fie clar . Nu-l face arshavin , asta mi se pare vizibil de la o posta.

_yang23.10.2008 16:02

steaua_gloria

 

 

Zei sunt Gerrard, Lacatus, Terry sau Del Piero... Mai conteaza si caracterul ca sa intri in galeria marilor jucatori, nu doar un premiu acordat de catre o mana de ziaristi.

steaua_gloria23.10.2008 16:17

Ceea ce conteaza cel mai mult e talentul si ceea ce arati in teren, ca doar deaia esti fotbalist.

 

Marile caractere precum Gerrard, Del Pierro raman si ei in istorie.

_yang25.10.2008 18:10
Ceea ce conteaza cel mai mult e talentul si ceea ce arati in teren, ca doar deaia esti fotbalist.

 

Marile caractere precum Gerrard, Del Pierro raman si ei in istorie.

 

 

Raman si ei in istorie... ??? Acestia intra in istorie. Cei ce nu pun banul in fata a ceea ce isi doresc de mici copii... Eeee. Dar astea sunt alte chestii... Traiasca Cristiano si al sau talent si caracter jegos...

DelPiero1025.10.2008 18:22
Ceea ce conteaza cel mai mult e talentul si ceea ce arati in teren, ca doar deaia esti fotbalist.

 

Marile caractere precum Gerrard, Del Pierro raman si ei in istorie.

Degeaba ai un mare caracter,daca nu ai talent,nu ai geniu.Talentul e cel primordial,caracterul vine ca un bonus,si tine strict cont de postura morala,nu de cea fotbalistica.Poate de aceea jucatori precum Gerrard,Maldini sau Del Piero vor fi intotdeuna mai stimati decat jucatori precum C.Ronaldo,de exemplu.Jucator plin de har,insa un caracter mizerabil,parerea mea...

redondo25.10.2008 18:34
Ceea ce conteaza cel mai mult e talentul si ceea ce arati in teren, ca doar deaia esti fotbalist.

 

Marile caractere precum Gerrard, Del Pierro raman si ei in istorie.

Degeaba ai un mare caracter,daca nu ai talent,nu ai geniu.Talentul e cel primordial,caracterul vine ca un bonus,si tine strict cont de postura morala,nu de cea fotbalistica.Poate de aceea jucatori precum Gerrard,Maldini sau Del Piero vor fi intotdeuna mai stimati decat jucatori precum C.Ronaldo,de exemplu.Jucator plin de har,insa un caracter mizerabil,parerea mea...

 

Cristiano Ronaldo e inca prea tanar si poate de aceea are o problema in ceea ce priveste caracterul

 

Toja ia balonul de aur, va zic d'acuma=)))

 

Eu merg pe mana lui Arthuro.

c.ronaldo1725.10.2008 18:38

Marcheaza goluri + Creaza faze pentru ofensiva + "Flair" = Jucatorul perfect pentru atac.

Caracterul.. cred ca putin conteaza pentru Ferguson atata timp cat masinaria merge.

redondo25.10.2008 18:50
Marcheaza goluri + Creaza faze pentru ofensiva + "Flair" = Jucatorul perfect pentru atac.

Caracterul.. cred ca putin conteaza pentru Ferguson atata timp cat masinaria merge.

 

Cam asa e .... pare fotbalistul perfect.Sa vedem cat timp se va mentine.

_yang25.10.2008 21:28
Degeaba ai un mare caracter,daca nu ai talent,nu ai geniu.

 

http://blogsport.ro/Niculescu/2007/09/18/gattuso-altfel/

stelist cu acte un regula10.11.2008 20:10

eu cred ca arshavin merita balonul de aur pentru ca are un joc foarte bun

«12»