18.10.2008 18:36
Acest inger negru coborat printre muritori este un ZERO BARAT atat ca antrenor,cat si ca OM.Merita ani buni de inchisoare acest barbugiu mizer,asa cum merita si cei ce l-au aparat.Va dati seama cat de corupt e acest fotbal daca antrenorul echipei nationale este un suspect in favorizarea unui acuzat(JJJ Fecali).
foarte deacord.
oricum nu cred ca dupa meciul cu serbia piti o sa mai fie antrenor la nationala.
inchisoare nu exista pt oameni cu bani in tara asta de rasu lumi.
**** of.......
