14.11.2008 13:19
Ieri mai erau 6 locuri libere. Daca te grabesti, mai prinzi loc.
Ieri mai erau 6 locuri libere. Daca te grabesti, mai prinzi loc.
Care merge la Munchen cu masina mica si are 2 Locuri Libere ??daca mai sunt 2 locuri la AISS ar fi bine,dar treaba e ca nu stiu
Eu merg cu masina, si avem si loc libere.
un filmulet cu intrarea jucatorilor pe allianz arena http://www.youtube.com/watch?v=SWPhwL3Whrk