FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deplasare Munchen

«123»
lbj14.11.2008 13:19

Ieri mai erau 6 locuri libere. Daca te grabesti, mai prinzi loc.

georgetocila14.11.2008 16:57
Care merge la Munchen cu masina mica si are 2 Locuri Libere ??daca mai sunt 2 locuri la AISS ar fi bine,dar treaba e ca nu stiu

 

Eu merg cu masina, si avem si loc libere.

dany03022.11.2008 23:07
ATENTIE !! Cei care merg cu masina privata puneti-va rotile de iarna! Se anunta 2 zile de zapada in Germania si mai ales in Bavaria!! Ieri a fost haos pe autostrazile germane!!!!!!! Si ati vazut ce e si la Brasov! Zapada!! Zic asta nu numai pentru siguranta voastra ci si pt ca puteti fi amendati sau avertizati de politia germana! Deci drum brun tuturor si ne vedem in atmosfera pasnica la munchen!
dany03001.01.2009 17:16

un filmulet cu intrarea jucatorilor pe allianz arena http://www.youtube.com/watch?v=SWPhwL3Whrk

«123»