salut,ma intereseaza sa merg la munchen astept propuneri si sugestii(merg cu masina)
salut,ma intereseaza sa merg la munchen astept propuneri si sugestii(merg cu masina)
autocar Atlassib 140Euro Dus-intors(Plecare Duminica Noapte,Plecare Munchen Miercuri intre orele 18-18.30
salut, nu esti cam curajos sa mergi cu masina?
1.nu sti drumul si osa ai bataie de cap
2.stai in stres ca nu ajungi + oboseala
eu sincer iti recomand autocar(oferta lui punkboy nu e deloc rea) sau avion depinde cum poti dupa posibilitati.
salut
Omul Stie Drumul C-ta-Buc-Nadlac-Bupadesta-Viena-MUnchen in jur 3700-4000Km
dus-intors 3700 de km
Sa avem Sanse de Calificare si Vom Merge,altfel o sa mergem pentru Stadionul Alliantz Arena
la cum joaca echipa in acest moment eu unu nu as face deplasarea,imi place sa vad si putin fotbal! ei numai joaca nimic
e chiar nasoala treaba...din cauza la oieru ala prost!
in momentul de fata nu se MERITA sa vedem dupa DUBLA cu Lyon
salut, nu esti cam curajos sa mergi cu masina?1.nu sti drumul si osa ai bataie de cap
2.stai in stres ca nu ajungi + oboseala
eu sincer iti recomand autocar(oferta lui punkboy nu e deloc rea) sau avion depinde cum poti dupa posibilitati.
salut
salut,m-am interesat un pic de drum cu masina,dar sincer dupa drumul facut cu autocarul la istanbul NICIODATA nu mai merg cu autocarul!e obositor intr-adevar dar daca sintem toti soferi facem cu rindul zic eu acum dar vom vedea!iar cu avionul am vazut preturi cam mari 300-400 de euro!
salut, nu esti cam curajos sa mergi cu masina?1.nu sti drumul si osa ai bataie de cap
2.stai in stres ca nu ajungi + oboseala
eu sincer iti recomand autocar(oferta lui punkboy nu e deloc rea) sau avion depinde cum poti dupa posibilitati.
salut
salut,m-am interesat un pic de drum cu masina,dar sincer dupa drumul facut cu autocarul la istanbul NICIODATA nu mai merg cu autocarul!e obositor intr-adevar dar daca sintem toti soferi facem cu rindul zic eu acum dar vom vedea!iar cu avionul am vazut preturi cam mari 300-400 de euro!
Mai greu o sa fie pana iesiti din Romania ca dupa numai autostrada si mai sunt cam 800 km de la Nadlac.
Eu am fost anul trecut in Cehia cu masina 4 insi ,am plecat la 3 dupa amiaza si am ajuns in Praga la 8 dimineata cu o oprire in Budapesta de 4 ore , deci nu o sa fie asa greu si poti sa opresti unde rei si cind vrei.
Daca plecati sigur cu masina poate plecam impreuna macar de la Arad ,suntem si noi 3 care mergem cu masina,eu am mai fost in vara asta de cateva ori in Germania asa ca stiu cit de cit drumul.
![]()
fie ce o fi
salut, nu esti cam curajos sa mergi cu masina?1.nu sti drumul si osa ai bataie de cap
2.stai in stres ca nu ajungi + oboseala
eu sincer iti recomand autocar(oferta lui punkboy nu e deloc rea) sau avion depinde cum poti dupa posibilitati.
salut
salut,m-am interesat un pic de drum cu masina,dar sincer dupa drumul facut cu autocarul la istanbul NICIODATA nu mai merg cu autocarul!e obositor intr-adevar dar daca sintem toti soferi facem cu rindul zic eu acum dar vom vedea!iar cu avionul am vazut preturi cam mari 300-400 de euro!
Mai greu o sa fie pana iesiti din Romania ca dupa numai autostrada si mai sunt cam 800 km de la Nadlac.
Eu am fost anul trecut in Cehia cu masina 4 insi ,am plecat la 3 dupa amiaza si am ajuns in Praga la 8 dimineata cu o oprire in Budapesta de 4 ore , deci nu o sa fie asa greu si poti sa opresti unde rei si cind vrei.
Daca plecati sigur cu masina poate plecam impreuna macar de la Arad ,suntem si noi 3 care mergem cu masina,eu am mai fost in vara asta de cateva ori in Germania asa ca stiu cit de cit drumul.
e ok.tinem legatura
pai de la NADLAC mai este aceeasi DISTANTA(CONSTANTA-NADLAC 800km)pana la MUNCHEN,Total 3700KM dus-intors
pai de la NADLAC mai este aceeasi DISTANTA(CONSTANTA-NADLAC 800km)pana la MUNCHEN,Total 3700KM dus-intors
Vezi cu matematica ca nu iti iese 3700 km
)
![]()
Aoleoo, nu-l bagati in seama ca iar incepe sa isi dea cu parerea despre vrute si nevrute. Si mi-e mila sa il pun pe mute iar:)).
Oricum, daca nu mai vreti cu autocarul (mie, unuia, mi-a placut
), va recomand sa ramaneti o noapte in Praga. Adica nu sa dormiti ci sa vizitati "atractiile" orasului. Ceva deosebit, dom'le... 100 euro 20 minute
.
Aoleoo, nu-l bagati in seama ca iar incepe sa isi dea cu parerea despre vrute si nevrute. Si mi-e mila sa il pun pe mute iar:)).Oricum, daca nu mai vreti cu autocarul (mie, unuia, mi-a placut
), va recomand sa ramaneti o noapte in Praga. Adica nu sa dormiti ci sa vizitati "atractiile" orasului. Ceva deosebit, dom'le... 100 euro 20 minute
.
E mai scurt drumul prin Praga?,nu e Arad-Budapesta-Viena-Sallzburg-Munchen.
Ai dreptate. Dar in cazul in care va trebui sa inoptati pe undeva, cea mai buna solutie e Praga. Parerea mea. Ocolul nu e foarte mare.
Ai dreptate. Dar in cazul in care va trebui sa inoptati pe undeva, cea mai buna solutie e Praga. Parerea mea. Ocolul nu e foarte mare.
Am "vizitat" anul trecut atractiile. ![]()
![]()
Praga Cazare eftina de la 8 EURO/zi cu Mic Dejun
)si distanta C-ta-Munchen-Cta este de 3700km pt ca noi mergem pe Drumul Nostru si ne Oprim pe unde vrea plm
)
1684 distanta dintre in constanta si munchen... masurata in metri cubi
voiam sa va anunt ca bayern a rezervat doar sectoarele de la etajul 3 echipei noastre acestea fiind sectoarele din curba de nord a stadionului 347-340, dar in sectoarele de dedesub vor fi romani din germania. De obicei sectorul rezervat oaspetilor e 347-340 & 246-241 dar se pare ca Bayern nu se asteapta la o invazie de romani!
si apropo de autocar! eu am gasit bilet la euroline berlin-Bucuresti la 98 euro ! dus intors... va sfatuesc sa rezervati la euroline din timp

Eu am luat din Ghencea in sect 334.
334????? ciudat! cei de la bayern nu au alocat decat sectoarele cele din curba de nord! poate au exstins locurile alocate! dar mi-e greu sa cred pt ca eu am vorbit cu aia de la club direct la telefon! mai are cineva bilet la allianz arena??? ce locuri aveti?? in ce sector?
imi cumpar marti ole ola :X
334????? ciudat! cei de la bayern nu au alocat decat sectoarele cele din curba de nord! poate au exstins locurile alocate! dar mi-e greu sa cred pt ca eu am vorbit cu aia de la club direct la telefon! mai are cineva bilet la allianz arena??? ce locuri aveti?? in ce sector?
Greseala mea
, nu aveam biletele la mine aveam impresia ca o sa stam in 334 ,dar e cum ai spus tu, eu am in 344.