FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deplasare Munchen

«123»
alex_costin8016.10.2008 15:45

salut,ma intereseaza sa merg la munchen astept propuneri si sugestii(merg cu masina)

punkboy17.10.2008 07:55

autocar Atlassib 140Euro Dus-intors(Plecare Duminica Noapte,Plecare Munchen Miercuri intre orele 18-18.30

razvaneL0917.10.2008 11:48

salut, nu esti cam curajos sa mergi cu masina?

1.nu sti drumul si osa ai bataie de cap

2.stai in stres ca nu ajungi + oboseala

 

eu sincer iti recomand autocar(oferta lui punkboy nu e deloc rea) sau avion depinde cum poti dupa posibilitati.

salut

punkboy17.10.2008 12:08

Omul Stie Drumul C-ta-Buc-Nadlac-Bupadesta-Viena-MUnchen in jur 3700-4000Km

urse17.10.2008 13:57

dus-intors 3700 de km

punkboy17.10.2008 14:10

Sa avem Sanse de Calificare si Vom Merge,altfel o sa mergem pentru Stadionul Alliantz Arena

razvaneL0917.10.2008 16:10

la cum joaca echipa in acest moment eu unu nu as face deplasarea,imi place sa vad si putin fotbal! ei numai joaca nimic :( e chiar nasoala treaba...din cauza la oieru ala prost!

punkboy17.10.2008 16:35

in momentul de fata nu se MERITA sa vedem dupa DUBLA cu Lyon

alex_costin8017.10.2008 18:10
salut, nu esti cam curajos sa mergi cu masina?

1.nu sti drumul si osa ai bataie de cap

2.stai in stres ca nu ajungi + oboseala

 

eu sincer iti recomand autocar(oferta lui punkboy nu e deloc rea) sau avion depinde cum poti dupa posibilitati.

salut

salut,m-am interesat un pic de drum cu masina,dar sincer dupa drumul facut cu autocarul la istanbul NICIODATA nu mai merg cu autocarul!e obositor intr-adevar dar daca sintem toti soferi facem cu rindul zic eu acum dar vom vedea!iar cu avionul am vazut preturi cam mari 300-400 de euro!

georgetocila17.10.2008 18:39
salut, nu esti cam curajos sa mergi cu masina?

1.nu sti drumul si osa ai bataie de cap

2.stai in stres ca nu ajungi + oboseala

 

eu sincer iti recomand autocar(oferta lui punkboy nu e deloc rea) sau avion depinde cum poti dupa posibilitati.

salut

salut,m-am interesat un pic de drum cu masina,dar sincer dupa drumul facut cu autocarul la istanbul NICIODATA nu mai merg cu autocarul!e obositor intr-adevar dar daca sintem toti soferi facem cu rindul zic eu acum dar vom vedea!iar cu avionul am vazut preturi cam mari 300-400 de euro!

 

Mai greu o sa fie pana iesiti din Romania ca dupa numai autostrada si mai sunt cam 800 km de la Nadlac.

Eu am fost anul trecut in Cehia cu masina 4 insi ,am plecat la 3 dupa amiaza si am ajuns in Praga la 8 dimineata cu o oprire in Budapesta de 4 ore , deci nu o sa fie asa greu si poti sa opresti unde rei si cind vrei.

Daca plecati sigur cu masina poate plecam impreuna macar de la Arad ,suntem si noi 3 care mergem cu masina,eu am mai fost in vara asta de cateva ori in Germania asa ca stiu cit de cit drumul.

 

:steag_sah_mic:

punkboy17.10.2008 20:02

fie ce o fi

alex_costin8017.10.2008 20:08
salut, nu esti cam curajos sa mergi cu masina?

1.nu sti drumul si osa ai bataie de cap

2.stai in stres ca nu ajungi + oboseala

 

eu sincer iti recomand autocar(oferta lui punkboy nu e deloc rea) sau avion depinde cum poti dupa posibilitati.

salut

salut,m-am interesat un pic de drum cu masina,dar sincer dupa drumul facut cu autocarul la istanbul NICIODATA nu mai merg cu autocarul!e obositor intr-adevar dar daca sintem toti soferi facem cu rindul zic eu acum dar vom vedea!iar cu avionul am vazut preturi cam mari 300-400 de euro!

 

Mai greu o sa fie pana iesiti din Romania ca dupa numai autostrada si mai sunt cam 800 km de la Nadlac.

Eu am fost anul trecut in Cehia cu masina 4 insi ,am plecat la 3 dupa amiaza si am ajuns in Praga la 8 dimineata cu o oprire in Budapesta de 4 ore , deci nu o sa fie asa greu si poti sa opresti unde rei si cind vrei.

Daca plecati sigur cu masina poate plecam impreuna macar de la Arad ,suntem si noi 3 care mergem cu masina,eu am mai fost in vara asta de cateva ori in Germania asa ca stiu cit de cit drumul.

 

:steag_sah_mic:

e ok.tinem legatura

punkboy17.10.2008 20:08

pai de la NADLAC mai este aceeasi DISTANTA(CONSTANTA-NADLAC 800km)pana la MUNCHEN,Total 3700KM dus-intors

georgetocila18.10.2008 15:06
pai de la NADLAC mai este aceeasi DISTANTA(CONSTANTA-NADLAC 800km)pana la MUNCHEN,Total 3700KM dus-intors

Vezi cu matematica ca nu iti iese 3700 km :)))

 

:steag_sah_mic:

Stanici18.10.2008 15:20

Aoleoo, nu-l bagati in seama ca iar incepe sa isi dea cu parerea despre vrute si nevrute. Si mi-e mila sa il pun pe mute iar:)).

Oricum, daca nu mai vreti cu autocarul (mie, unuia, mi-a placut :D), va recomand sa ramaneti o noapte in Praga. Adica nu sa dormiti ci sa vizitati "atractiile" orasului. Ceva deosebit, dom'le... 100 euro 20 minute :D.

georgetocila18.10.2008 15:27
Aoleoo, nu-l bagati in seama ca iar incepe sa isi dea cu parerea despre vrute si nevrute. Si mi-e mila sa il pun pe mute iar:)).

Oricum, daca nu mai vreti cu autocarul (mie, unuia, mi-a placut :D), va recomand sa ramaneti o noapte in Praga. Adica nu sa dormiti ci sa vizitati "atractiile" orasului. Ceva deosebit, dom'le... 100 euro 20 minute :D.

 

E mai scurt drumul prin Praga?,nu e Arad-Budapesta-Viena-Sallzburg-Munchen.

Stanici18.10.2008 15:33

Ai dreptate. Dar in cazul in care va trebui sa inoptati pe undeva, cea mai buna solutie e Praga. Parerea mea. Ocolul nu e foarte mare.

georgetocila18.10.2008 15:49
Ai dreptate. Dar in cazul in care va trebui sa inoptati pe undeva, cea mai buna solutie e Praga. Parerea mea. Ocolul nu e foarte mare.

Am "vizitat" anul trecut atractiile. :)):bananadance:

punkboy19.10.2008 06:10

Praga Cazare eftina de la 8 EURO/zi cu Mic Dejun :)))si distanta C-ta-Munchen-Cta este de 3700km pt ca noi mergem pe Drumul Nostru si ne Oprim pe unde vrea plm :)))

puyol19.10.2008 08:10

1684 distanta dintre in constanta si munchen... masurata in metri cubi

dany03019.10.2008 11:54

voiam sa va anunt ca bayern a rezervat doar sectoarele de la etajul 3 echipei noastre acestea fiind sectoarele din curba de nord a stadionului 347-340, dar in sectoarele de dedesub vor fi romani din germania. De obicei sectorul rezervat oaspetilor e 347-340 & 246-241 dar se pare ca Bayern nu se asteapta la o invazie de romani!

 

si apropo de autocar! eu am gasit bilet la euroline berlin-Bucuresti la 98 euro ! dus intors... va sfatuesc sa rezervati la euroline din timp

 

allianzarenabayernsteauam1.jpg

georgetocila19.10.2008 14:37

Eu am luat din Ghencea in sect 334.

dany03019.10.2008 18:02

334????? ciudat! cei de la bayern nu au alocat decat sectoarele cele din curba de nord! poate au exstins locurile alocate! dar mi-e greu sa cred pt ca eu am vorbit cu aia de la club direct la telefon! mai are cineva bilet la allianz arena??? ce locuri aveti?? in ce sector?

punkboy19.10.2008 18:33

imi cumpar marti ole ola :X

georgetocila20.10.2008 11:08
334????? ciudat! cei de la bayern nu au alocat decat sectoarele cele din curba de nord! poate au exstins locurile alocate! dar mi-e greu sa cred pt ca eu am vorbit cu aia de la club direct la telefon! mai are cineva bilet la allianz arena??? ce locuri aveti?? in ce sector?

Greseala mea :worthy:, nu aveam biletele la mine aveam impresia ca o sa stam in 334 ,dar e cum ai spus tu, eu am in 344.

«123»