incep cu laude pt Dorinel si to staff-ul de la Cluj. ma uitam aseara la Steaua si il vedeam pe Lovin care se invartea pe teren fara nici un orizont, Dica nu poate sa fie varf ( nu are viteza) iar lui Iacob trebuie sa fie un jucator care sa-l joace . el nu stie sa dribleze el e de gura portii. fl Dumitru ar fi ideal sa-i puna centrari.
Dorinel NE LIPSESTI!
Gigi NU AVEM OM DE MIJLOCUL TERENULUI LA CONSTRUCTIE!
un sfat ia-l pe Alin Stoica!
