FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua lui Sabin Ilie

«12»
SteauaB14.10.2008 22:56
Cred ca suntem Campioni mondiali la "tinere sperante" pacat ca raman doar atat ...totu e de mentalitate a noastra e de milogi a sarbilor de luptatori (ca sa dau un exemplu apropiat)

 

 

Care ma "tinere sperante"?

 

Tu nu vezi ca acestii "tineri sperante" n-au technica, talent sau ABC:ul fotbalul? Uita-te unpic la Plesan, si el afost o-data poreclit "noul Hagi"...Dar ce talent are el? Absolut Zero!! Si cam asa este cu 99% din toti jucatorii romanii..

«12»