Lacatus e in inima tutoror. este simbolul Stelei si il apreciez enorm de mult pentru ceea ce a facut pentru Steaua... ca jucator.
Ca antrenor e praf. Fara suparari, n-are fata. Oieru l-a adus pentru a calma certurile cu suporterii. Si pentru ca stia ca Laca accepta pozitia de "sclav". Jucatorii joaca singuri, nu joaca Lacatus. El face doar tactica. Rezultatele bune vin datorita jucatorilor. Cele slabe, datorita antrenorului.
Lacatus nu a trecut niciun test pana acum in acest campionat. A pierdut la Vaslui, a facut egal cu Cluj, a pierdut la bayern, a facut egal cu fiorentina (nu e o performanta, avand in vedere modul in care au jucat violetii).
Si da, au mai fost meciurile cu galata. Atunci jucatorii au jucat PENTRU BANii lui BERBECali.
La cate greseli tactice a facut Lacatus, inca il mai sustineti?
Sa enumar:
-toja mijlocas central 
-sistemul folosit meci de meci cu 2 inchizatori 
-Stancu varf impins 
-Szekely, Ochirosii, toja rezerve. Joaca insa Banel. 
-sa nu uitam de meciurile tot mai dese in care Goian joaca atacant 
-sa nu uitam de faza care deja a devenit marca inregistrata ( Fundasii paseaza la extreme, care avanseaza, centreaza in primul om, si gata faza).
etc.
Si da, Adrian are mare dreptate in tot ceea ce spune. Pentru asta il respect.
Ps: nu ma luati cu meciuri gen Gaz metan, Farul etc. Acolo si au facut treaba jucatorii, nu a contat prea mult tactica.