Goarna ca goarna, dar eu nu am mai auzit bine cateva zile, dupa ce un bou de langa mine a suflat intr-un fluier de politai.Sigur ca e deranjant sa fii inconjurat de oamenii cu goarna-n gura, dar ce le poti face? Ca de cerut, nu prea ai ce!
Nu ne ramane decat sa asteptam pana cand aceasta moda a goarnelor, va trece. Pana atunci, rabdare si tutun.
Virgil cand o sa dispara moda cu goarnele cred ca o sa apara alta mai paguboasa, oricum mai inventiv decat suporterul nu e nici LDS in versuri, asa ca ar trebui sa ne obisnuim cu ideea.
Tot ca o experienta proprie dupa un meci al Stelei in care am stat in primele randuri stiu ca am avut sechele de la toba, oricum nu se copara goarna/ fluierul cu toba dar uneori rezultatele sunt cam aceleasi.
Nu sunt anti-toba (Doamne fereste) din cotra e super pentru peluze.
Articolul e f bun si bine venit, felicitari celui care l-a scris, sper sa nu mai pregateasca conducerea "cadouri" pentru meciurile de CL nu stiu cate mii de goarne ca asa se umple Ghencea noastra de suflatori in tevi.
