FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Crack Nou 2009

«12»
CatalinBerceni07.10.2008 10:56
merge merge, indiferent de crack. sunt doar cateva mici schimbari in cel nou. eu pe asta il folosesc si cu asta raman

 

Mah este adevarat ca ai inclus astia divizia noastra in 09? sau asteptam pach-ul de la FifaRomania?

Nush ca acum trag versiunea 09.....

mihai141107.10.2008 11:00

nu e nici una din echipele romanesti

CatalinBerceni07.10.2008 11:04
nu e nici una din echipele romanesti

 

Thank's,am auzit ca stia de la FifaRomania lanseaza in luna Noiembrie maxim decembrie pach-ul pentru 09, si cica o sa aibe si Liga a II-a, pana atunci jucam si noi printre europeni

Robinson Rufay Zapata07.10.2008 11:15

cine imi da un key pentru fifa 09 , va rog...

CatalinBerceni07.10.2008 11:16
cine imi da un key pentru fifa 09 , va rog...

 

Stai ca trag eu acum asta si sa vedem daca este valid al meu....daca e il postez eu aici

 

Uite aici.......la mine a pornit instalarea ca cu porcaria originala din imagine, incearca si tu:

 

editat de moderatori

fara warez !

Robinson Rufay Zapata07.10.2008 11:19

eu il am tras dar nu imi da voie sa deschid fisierul cu codurile

mihai141107.10.2008 11:19

ba voi nu intelegeti ca nu se incurajeaza pirateria aici :)?

Robinson Rufay Zapata07.10.2008 11:22

da nu incurajez asa ceva , nu am dat nici un link ca sa piratezi ceva

CatalinBerceni07.10.2008 11:36
da nu incurajez asa ceva , nu am dat nici un link ca sa piratezi ceva

 

 

Merg alea?

Robinson Rufay Zapata07.10.2008 12:02
da nu incurajez asa ceva , nu am dat nici un link ca sa piratezi ceva

 

 

Merg alea?

 

ce sa mearga?

DoctorLov07.10.2008 12:27

cat spam mah frate

Robinson Rufay Zapata07.10.2008 12:28

dati'mi prin PM un key , va rog

CatalinBerceni07.10.2008 12:30
dati'mi prin PM un key , va rog

 

Pey ti-am dat vreo 3

 

Robinson Rufay Zapata07.10.2008 12:41
dati'mi prin PM un key , va rog

 

Pey ti-am dat vreo 3

 

nu am primit nimic

mihai141107.10.2008 12:42

vorbiti pe mess cel mai bine :|,sau e chiar asa greu sa cauti tu pe dc++,odc,etc un serial?

i0nutz8307.10.2008 12:50

Key-ul il gasiti in interiorul DVD-ului cu jocul original. Continuati discutiile de mai sus pe privat.

«12»