da, mai sunt si pe suportersteaua, regulamentul permite asta.
in privinta qw-ului. e mai simplu sa anihilezi decat sa-l interzici.
daca nu se va accepta noul crack, va trebui sa ma retrag dintr-un campionat. asta e. dar se pare ca unii prefera bugurile si sa ajunga la poarta adversa dupa o pasa cu portarul decat sa combine frumos.
Mihai. nu fi penibil, nu se incalca niciun regulament. Este un crack care-l inlocuieste pe cel vechi (mult mai bun, mai realist, avand aceeashi dimensiune) - sau cumva crack-ul vechi este original, de la EA?
:laugh:
Vrei jocul original, cumpara-l.