FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Crack Nou 2009

«12»
Paradise_Lost05.10.2008 11:42

A aparut un crack nou, care pare sa fi echilibrat cate ceva din vechea versiune. in bine. eu nu am vazut prea multe diferente dupa un sg. meci. dar trebuie sa va hotarati si voi pt ca trebuie s-l avem cu totii sau nimeni.

crack-ul il gasiti aici

 

Sper sa raspundeti repede. usor de downloadat si zic ca e mai bun.

Sergyu1605.10.2008 12:58

Parerea mea sa ramanem la cel vechi...Nush cum vreti voi...Mie imi e indiferent..Doar ca e posibil sa apara cv probleme...

Paradise_Lost05.10.2008 13:42

nici vb de probleme, dar pare mai realist... jucatorii nu mai au viteza aia nebuna, si mai ales.. qwe-urile nu mai ies atat de bine... votez pt noul crack. pe suportersteaua deja s-a luat decizia asta, din cate am inteles.

Vertigo05.10.2008 14:01

Si eu am incercat noul crack, votez pentru el, daca o sa ma primiti in joc.

Jocul e cu totul altfel, mult mai firesc, pasele sunt mai realiste, portar mai bun, nu mai intra toate suturile din orice pozitie si multe altele imbunatatite

klaus_e8905.10.2008 14:05

daca ce se spune este adevarat ... pro noul crack

Sergyu1605.10.2008 14:05

Indiferent de decizie ma voi supune :thumbsup:

mihai141105.10.2008 14:16

eu zic sa lasam jocul curat cu qw interzis :))

 

faza e ca jocul asta seamana mult cu cel de pe console,unde e mai mult spectacol,viteza etc

 

pana acum plangeati ca domne e bun portarul,e acum e slab deci puteti sa va demonstrati calitatile de combinatii etc,doar ca logic o sa fie si 2-3 care nu au decat qw in cap

 

ps: in regulament se specifica ca nu e voie decat cu jocul curat,fara crackuri etc,laurentiu vrea sa bagam crackul doar pt ca el joaca in 2 campionate si sa nu se retraga din 1,vrea sa joace in amandoua cu crack :))

klaus_e8905.10.2008 14:28

si acum vine laur care neaga tot vehement ...

Enquist05.10.2008 14:32

Nici eu nu sunt de acord...pentru ca imi place mai mult jocul ofensiv...suturile de la distanta si combinatiile in viteza...cu TOATE echipele..nu doar cele first class

KINSKI05.10.2008 15:08

Am incercat si eu noul crack, jocul e incomparabil mai realist.

So daca se discuta de qw, cu noul crack nu prea mai iese nimic cu qw, asa ca asta e un alt argument.

blindica05.10.2008 15:53

Crack-ul nou nu influenteaza jocul/conexiunea pe direct ip dintre un jucator cu crack nou si unul cu cel vechi ! Fiecare poate sa tina ce crack vrea doar ca acela vechi nu va merge la mai mult de 1 sezon singleplayer.

Intr-adevar se misca mai normal cu noul crack.

Nu sunt probleme . Terminat

AliN4u05.10.2008 16:13

ca sa inteleg si eu , asta e crack-ul care face ca jocul sa nu mai trebuiasca sa fie cumparat pentru a putea fi jucat nelimitat (kick-off , sezoane..blabla) ?

 

daca da , sunt pro fiindca deja il am bagat .. :))

branica05.10.2008 16:23

Votez pentru jocul curat ... fara crack ....

Paradise_Lost05.10.2008 16:33

da, mai sunt si pe suportersteaua, regulamentul permite asta.

in privinta qw-ului. e mai simplu sa anihilezi decat sa-l interzici.

 

daca nu se va accepta noul crack, va trebui sa ma retrag dintr-un campionat. asta e. dar se pare ca unii prefera bugurile si sa ajunga la poarta adversa dupa o pasa cu portarul decat sa combine frumos.

 

Mihai. nu fi penibil, nu se incalca niciun regulament. Este un crack care-l inlocuieste pe cel vechi (mult mai bun, mai realist, avand aceeashi dimensiune) - sau cumva crack-ul vechi este original, de la EA? :hmmm: :laugh:

Vrei jocul original, cumpara-l.

Vertigo05.10.2008 17:05
Votez pentru jocul curat ... fara crack ....

 

 

Amandoua sunt crack, nu exista unul "curat"si altul "murdar".

Cel nou repara buguri.

blindica05.10.2008 17:41
Votez pentru jocul curat ... fara crack ....

 

:spank: jocul curat este doar ala din magazin, toate pirateriile au crack !

 

Nu ati inteles ca nu trebuie sa se accepte,ci il foloseste cine vrea, fiindca n-are nici o treaba si jocul functioneaza normal intre doi utilizatori cu crack-uri diferite? Hai luati-l pe cel nou si laurentiu, alege echipa !!

Paradise_Lost05.10.2008 17:58

si daca merge cu ambele, atunci, inseamna ca vor fi folosite in functie de cine face host? sau cum? ca doar nu o sa-i mearga unuia intr-un fel si altuia altfel :)))

DoctorLov05.10.2008 18:24

daca nu e crack, da un link oficial catre crack-ul asta nou :)

Paradise_Lost05.10.2008 18:39

doctore esti bolnav:))))

 

care e diferentza dintre primul crack si al 2-lea?

 

crezi ca unul e oficial si altul neoficial? CRACK-UL - prin definitie este un soft ce menit sa sparga jocurile cu licenta pt a putea fi jucate fara a fi cumparate :)

 

sunt facute ambele probabil de aceeasi persoana. diferenta este ca unul e praf (primul) pe cand la al 2-lea s-au rezolvat o parte din probloemele jocului.

 

 

i0nutz8305.10.2008 18:49

Continuati discutiile de genul asta pe privat. Nu incurajam pirateria ;)

klaus_e8905.10.2008 20:51

corect ... nu incurajam ... dar de recomandat ? :)

marianb06.10.2008 14:23

crack-ul asta face un singur lucru si nu are legatura cu viteza si cu qw, poti juca mai multe sezoane si poti juca turneu ATAT.

i0nutz8306.10.2008 15:03

Cred ca discutia ar trebui incheiata:

untitled.png

Sergyu1606.10.2008 17:54

Si care ma lamureste si pe mine? Eu am instalat crackul deja...merge si cu el ??? sau trebuie chestia aia originala???

Paradise_Lost06.10.2008 18:54

merge merge, indiferent de crack. sunt doar cateva mici schimbari in cel nou. eu pe asta il folosesc si cu asta raman

«12»