id: nicktziganu87
id: nicktziganu87
id:ss_ultra
Observ ca tot mai multi useri vechi ai forumului se inscriu in campionat, lucru care ne face cinste si pentru care ii felicit !
cum sa nu se inscrie daca-i cel mai serios campionat al celei mai iubite echipe din tara? toti cei de aici sunt trup si suflet pt culori (rosu - albastru). Macar asta sa avem in comun.
Sa-i primim pe toti cei care s-au reinators, cred ca merita, deshi au retrogradat, si-au jucat meciurile pana la capat.
E unu' mai sus in galben-albastru ![]()
s***@*** ... indeplinesc toate conditiile(park sunt la matrimoniale)
Hello
YID: laur3ntiu007
Salut
Id mess: tazonne
adresa mail:
t***@***:P
Inca 2 oameni vechi ![]()
ia zi ionut noi astai nou inscrisii cand incepem?
In cateva zile o sa fie postata lista cu cei admisi, noua componenta a div B etc
id:vikthebeast
id:stelar92
id: amf_fifa
Id : bogd4n_h3nry
Fortzzza Steaua :X