FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi Inscrieri

«12»
nicktziganu8710.10.2008 13:41

id: nicktziganu87

ultra_ss10.10.2008 15:08

id:ss_ultra

i0nutz8310.10.2008 17:19

Observ ca tot mai multi useri vechi ai forumului se inscriu in campionat, lucru care ne face cinste si pentru care ii felicit !

Paradise_Lost11.10.2008 00:56

cum sa nu se inscrie daca-i cel mai serios campionat al celei mai iubite echipe din tara? toti cei de aici sunt trup si suflet pt culori (rosu - albastru). Macar asta sa avem in comun.

 

Sa-i primim pe toti cei care s-au reinators, cred ca merita, deshi au retrogradat, si-au jucat meciurile pana la capat.

i0nutz8311.10.2008 06:56

E unu' mai sus in galben-albastru ;)

Serilius11.10.2008 14:29

s***@*** ... indeplinesc toate conditiile(park sunt la matrimoniale)

LaUr3nTiU00711.10.2008 18:11

Hello

 

YID: laur3ntiu007

tazonne12.10.2008 12:46

Salut

Id mess: tazonne

adresa mail:

t***@***:P

i0nutz8312.10.2008 18:42

Inca 2 oameni vechi :)

tazonne13.10.2008 15:06

ia zi ionut noi astai nou inscrisii cand incepem?

i0nutz8313.10.2008 15:42

In cateva zile o sa fie postata lista cu cei admisi, noua componenta a div B etc

VictorV14.10.2008 20:03

id:vikthebeast

stelar9218.10.2008 12:34

id:stelar92

ste_farfan19.10.2008 11:03

id: amf_fifa

sLevin21.10.2008 20:04

Id : bogd4n_h3nry

 

 

 

Fortzzza Steaua :X

«12»