FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi Inscrieri

«12»
i0nutz8303.10.2008 08:32

FCSteaua.Ro declara deschisa sesiunea de inscrieri pentru campionatul de fifa, editia octombrie - noiembrie 2008:

 

Cerinte:

 

1. Suporter Steaua Bucuresti;

2. Jocul FIFA 2009 instalat curat (fara patch-uri, addon-uri, etc). Nu este obligatoriu sa detineti jocul original. Este totusi de preferat ;)

3. IP rutabil, fix. Presupune posibilitatea de a face host (serverul) fara softuri suplimentare. La momentul inscrierii, toate ip-urile vor fi verificate pentru a elimina posibilele suspiciuni.

4. Varsta minima 16 ani;

5. Disponibilitate de timp, seriozitate. In mod normal, intr-o saptamana se disputa 4-5 etape de campionat + maxim un meci de cupa.

6. Yahoo Messenger. Este foarte important sa aveti user de YM, programul instalat, etc pentru a comunica cu adversarii

7. Conexiune buna la net, joc acceptabil. Sunt conditii esentiale in acordarea notei pe care o veti primi la testare.

8. Vechimea pe forumul FcSteaua si participarea activa la alte sectiuni decat cea de fifa constituie un avantaj;

 

Este suficient sa postati aici ID-ul vostru de messenger. Veti fi contactati de operatori FcS la sfarsitul perioadei de inscrieri, in jurul datei de 12 octombrie.

BabBarDeL03.10.2008 12:06

ID: only_babbardel1 :steag_sah_mic:

bubutza03.10.2008 12:16

ioane .. in cateva zile am sa incerc ATI Radeon 9550 .Daca o sa-mi mearga o sa o cumpar si o sa pot juca. Sper sa ma reprimesti macar la inscrieri. Acum nush daca e 256/128 sau 128/128. Pe prima am auzit ca merge f bine fifa, sa vad.

AliN4u03.10.2008 14:29

alinn50c

Guardian03.10.2008 16:22

a***@***

steaua_gloria03.10.2008 16:22

d***@***

Vertigo03.10.2008 20:59

id: hitchockian

KINSKI03.10.2008 21:03

id: cosmin_marin25

GatTuSo04.10.2008 07:49

id: gattuso_gh

Ciocatinho05.10.2008 18:34

ciochi_2006

GOD08.10.2008 18:38

GOD.Steaua

mihai141108.10.2008 20:27

pa :))

i0nutz8309.10.2008 08:28

@god: parca noi doi am mai discutat, nu ?

GOD09.10.2008 10:46

Daca ma primiti bine daca nu asta e si asa numai joc nicaieri.

 

 

Succes.

 

 

PS:Nu uitati in viata omu se mai schimba.

mihai141109.10.2008 10:50

si roata se intoarce :P

GOD09.10.2008 10:52

Corect,dar hai sa nu umplem topicu cu abureli....

 

Eu am lasat IDu ...... daca mi se da o sansa bine daca nu "viata merge inainte" :kisstogether:

DoctorLov09.10.2008 11:01

pentru tine cred ca sta pe loc :chair: , mental cel putin

mihai141109.10.2008 11:06

hahaha =))

klaus_e8909.10.2008 16:04

subscriu la ultimul post al lui Mihai ...

Guardian09.10.2008 16:35

GOD a vrut sã facã un bine userilor .. de asta e criticat , sau din alt motiv?

GOD09.10.2008 16:38

Ma gata lasati-ma pe mine si discutii asupra mea,numai umpletii forumul cu balarii.

 

Continuati inscrierile. :steag_cruce_invers:

 

Daca sunt primit bine daca nu asta e,numai comentati atat,ca si asa decizia o ia Ionut nu voi.

mihai141109.10.2008 16:52
pentru tine cred ca sta pe loc :chair: , mental cel putin

 

 

cel mai tare post de cand sunt pe acest forum :)),meriti un premiu doc :D

marianb09.10.2008 18:46

idiot as zice:))

forza_baniel10.10.2008 02:25

id : master_boy1981

i0nutz8310.10.2008 08:27
GOD a vrut sã facã un bine userilor .. de asta e criticat , sau din alt motiv?

 

Poti sa detaliezi prima parte ? ;)

 

«12»