02.10.2008 22:41
lari
Nu prea intelegi tu exprimarea. Betonul bineinteles ca se armeaza..numai ca daca ai sta sa citesti ai vedea ca exprimarea spune asa....betonul cu care a armat..ceea ce inginereste vorbind(ca vad ca te pricepi) e absolut gresit...armarea se face cu armatura ..putea sa spuna a betonat defensiva..dar asta e o alta mancare de peste....hai Steaua si noi sa fim sanatosi...merci pt lamurire...nu e cazul,mai ales la beton.
