FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lãcã, Ne E Dor De Steaua Ta!

«12»
pitza_200502.10.2008 22:41

lari

 

Nu prea intelegi tu exprimarea. Betonul bineinteles ca se armeaza..numai ca daca ai sta sa citesti ai vedea ca exprimarea spune asa....betonul cu care a armat..ceea ce inginereste vorbind(ca vad ca te pricepi) e absolut gresit...armarea se face cu armatura ..putea sa spuna a betonat defensiva..dar asta e o alta mancare de peste....hai Steaua si noi sa fim sanatosi...merci pt lamurire...nu e cazul,mai ales la beton.

sabin130702.10.2008 22:59

@pitza 2005

Conducatorul unui club in al catalea rand ar veni, daca antrenorul e in primul? Dupa ce ¨algoritm logic¨?

Eu nu cred ca se vorbeste numai ¨inginereste¨ aici, tine si tu la gluma, si n-o mai da la intors, ca o ¨betonezi¨ si mai tare:).

 

«12»