05.10.2008 21:00
Si e clar ca mai vin 2 meciuri deosebit de grele pt voi : marti aveti cu UTE ( cu care HC a avut un meci deosebit de greu , reusind sa egaleze in ultimele secunde la 3 ) , in timp ce HC au si ei meci greu cu DAB . Iar vineri seara , derby-ul Steaua Bucuresti - HC Csikszereda.
