FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

HC Steaua Bucuresti - SC Miercurea Ciuc 4-3!

«12»
11205.10.2008 21:00

Si e clar ca mai vin 2 meciuri deosebit de grele pt voi : marti aveti cu UTE ( cu care HC a avut un meci deosebit de greu , reusind sa egaleze in ultimele secunde la 3 ) , in timp ce HC au si ei meci greu cu DAB . Iar vineri seara , derby-ul Steaua Bucuresti - HC Csikszereda.

11207.10.2008 17:22

Pe Sport1 e transmis acum LIVE meciul Ujpest - Steaua . 4-2 in min 30

«12»