FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sperante pentru Liga

«12»
SSK29.07.2005 08:34
Dupa parerea mea aceasta tragere la sorti inseamna 65% din calificare in grupe

 

Adi, totusi... Nu-ti face iluzii, ca sa n-ai deziluzii ! (din clasici in viata :P )

BlackWoolfy29.07.2005 09:11

Ce noroc,ce sansa avem daca nici acum pai atunci cand? :lol: :lol: :lol: :lol:

sorin_77729.07.2005 09:15

Rusinea mai mare ar fi acum sa nu trecem de irlandezi... Ar fi cat se poate de josnic.

 

Mai avem un HOP pana la Rosembourg. Mai greu returul cu irladezii decat turul si returul la un loc cu Rosembourg... :roll:

reddog30.07.2005 21:54
realist vorbind NU AVEM SANSE!

Eu sper sa trecem de irlandezi ca sa ne putem continua traseul macar in UEFA. In grupele UEFA avem sanse mai mari de a intra.

 

Si eu il felicit pe Dorinel care "da palme" peste obrazul nesimtit al ciobanului in fiecare weekend.... :lol:

 

Cum ii da Dorinel palme lui Jiji? Doar Munteanu a plecat de la voi pentru ca si-a dorit sa inceapa o cariera de antrenor, iar la voi nu prea avea sanse.

 

Cat despre participarea Clujului in finala Intertoto, nu imi ramane altceva de spus decat: "Felicitari". Sper ca vor castiga si finala ca sa ajunga in UEFA.

«12»