FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Viata de suporter

«123»
Yoyoyoi30.09.2008 06:07

Vai! M-a injurat? :blink: si eu n-am fost pe faza :boxing:

steauafaf30.09.2008 08:42

Sincere felicitari pt realizarile tale!

Stiu ca nu a fost usor pt ca si eu am fost in aceeasi situatie ocupandu-ma pentru o parte din stelisti mei din Oradea, numai ca eu am fost la o scara mai mica ( 14 bilete ). Si eu as fi vrut sa mergem in galeria noastra dar din pacate nu am putut face rost de bilete decat la tribuna a-2-a, si dupa ce am trimis pe cineva din Cluj ( tot de-al nostru :D) sa stea la rand la bilete 4 ore. Poate pe viitor o sa cobaoram la unele actiuni legate de Steaua, mai ales cand vine in Ardeal.

Apropo la Munchen nu stii cum am putea face rost de bilete?

«123»