Parerea mea e ca Yoyo a facut un lucru minunat. A fost altruista. Si-a luat un angajament si l-a dus la bun sfarsit. Cu emotii, in criza de timp, in criza de relatii, dar cu putin noroc in final. Norocul tine cu cei puternici si eu cred ca Yoyo este o fata puternica.
Articolul ei vine ca o manifestare a reusitei, ca o mare bucurie a realizarii angajamentului luat. Cei care nu reusesc sa inteleaga fapta sa, care nu au puterea sa aprecieze munca ei, ar trebui sa aiba bunul simt sa taca.
Mie mi-a placut foarte mult articolul ei. L-am citit da capo al fine.
