27.09.2008 21:17
Problema este in zona antrenorilor. Pur si simplu, in afara de Omer, nu prea mai sunt tehnicieni romani ancorati in realitatile handbalului modern!
Cu toata stima pentru Otelea, ca fiind ultimul antrenor care a reusit o mare performanta in handbalul masculin (bronz la Mondialul din Cehoslovacia in 1990), dar este total depasit de ceea ce ar trebui sa insemne astazi pregatirea acestui sport la noi.
Mai bine nu ne-am prezenta la Portland San Antonio, pentru ca oricum o sa fim sparring partner!
