FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Robinson Zapata, premiat de AISS!

«12»
KolloSal24.09.2008 07:46

Felicitari AISS pt initiativa!

Zapata merita cu prisosinta acest premiu, el ne-a tinut in viata campionatul trecut.

Chapeau bas, Monsieur!

Tupac Amaru24.09.2008 08:25

Ma mir sincer (dar in acelasi timp ma si bucur) ca n-a iesit Nicolita.

Inseamna ca pentru majoritatea suporterilor mai conteaza si altceva decat faptul ca "este muncitor".

Felicitari, Zapata!

 

maye24.09.2008 08:27
BRAVO!

 

Am vazut la Ajax ca suporterii ofereau chestii asemanatoae si jucatorilor care se transferau la alta echipa. Poate ar fi frumos sa facem si noi asa.

asa trebuia sa facem si noi cu ...Surdu... trebuia sa ii dam orice numai sa plece odata...

MALDINI24.09.2008 08:52
BRAVO!

 

Am vazut la Ajax ca suporterii ofereau chestii asemanatoae si jucatorilor care se transferau la alta echipa. Poate ar fi frumos sa facem si noi asa.

asa trebuia sa facem si noi cu ...Surdu... trebuia sa ii dam orice numai sa plece odata...

 

:))))))) tare asta

ariven2124.09.2008 09:14
BRAVO!

 

Am vazut la Ajax ca suporterii ofereau chestii asemanatoae si jucatorilor care se transferau la alta echipa. Poate ar fi frumos sa facem si noi asa.

asa trebuia sa facem si noi cu ...Surdu... trebuia sa ii dam orice numai sa plece odata...

 

 

ei nu chiar la toti...

 

Dica ar fi meritat o distinctie, de exemplu...Thereau iar...Nesu, Paraschiv...

 

Ma rog...Surdu...no comment.

w3bmaster24.09.2008 10:04

Merita respect Zapata

 

Forza Steaua

clausblaus24.09.2008 10:37

Un gest, de toata lauda,din partea AISS!Zapata merita pe deplin recunostinta suporterilor pentru evolutiile foarte bune din sez.2007-2008.FELICITARI!!!

STARforce24.09.2008 10:56

Bravo ZAPATA!Mi-a placut faza de la sfarsitu filmului"Si sa ii bateti pe Dinamo" hehehe

xray_rom24.09.2008 11:14

Zapadata, alaturi de Tony de la CFR(sa fim corecti) sunt exemple de bun simt care trebuie importat si "naturalizat" in caracterele multor fotbalisti romani.

 

Zapata a recuperat in foarte scurt timp handicapul de limba, care atarna de gatul oricarui strain, dar a si surclasat indigenii si externi prin seriozitate, profesionalism, daruire pentru echipa ale carei culori le apara si respect sincer fata de tara care-l gazduieste!

Privandu-l pe Zapadata si urmarindu-i prezenta mediatica, ai impresia ca este de cand lumea la noi si nu un mercenar pasager care-si urmareste doar propriul interes!

 

Si-a asumat cu fair play greselile facute fara sa caute scuze penibile. Nu i-a implicat pe cei care i-au lasat sa traga la poarta pe Ljubinkovic, Roman sau Borbely, dar acum imparte generos meritele lui cu ei.

 

Nu vreau sa fiu exclusivist! Sunt convins ca mai sunt astfel de jucatori straini cu calitati morale deosebite, care fie nu sunt mediatizati, fie evita contactul cu media din cauza limbii romane!

Totusi, Zapata este "number one" si la propriu si la figurat!

Alex88pl24.09.2008 11:37

Mandru ca sunt STELIST.bvo baieti.foarte frumos.si unic la noi.

catasteaua1724.09.2008 13:27

felicitari robinson felicitari AISS pentru initiativa bravo zapata esti cel mai tere portar din europa :bananadance::hai_steaua::steag_sah_mic:

CaTaLiNsm StElIsTu25.09.2008 05:43

Om educat,serios,muncitor si talentat...intr-un cuvant Robinson Zapata!!!Bafta in continuare Rufay...noi te iubim si-ti multumim !!!

stelist24/2425.09.2008 12:35

e cel mai bun si gata:)

4_ever_steaua25.09.2008 14:22

merita..chiar MERITA pentru cate a facut pt Steaua..cel mai bun portar din Romania=>ROBINOSN ZAPATA...respect!

betty stelista25.09.2008 15:50

felicitari robinson,te respectam, pentru tot ce ai facut la Steaua-- esti cel mai mare portar di tara.

redondo25.09.2008 16:08

Nu numai ca este cel mai mare portar care a aparat vreodata in Romania (extraordinar de rapid) dar are si foarte mult bun simt si un caracter deosebit

dax4726.09.2008 07:13

Best player from Steaua ! Bine ca si-a revenit la forma buna !

Deliric126.09.2008 07:42

merita ce a facut pentru Steaua ca portar plus ca si a pus cuvantul la batae pentru a se realiza cateva transferuri Dayro , toja , pepe moreno , lucru care a contat foarte mult ...

 

Respect Zapata

Pariuri26.09.2008 08:15
Frumos gest!

Imi place sa vad ca mai avem cativa jucatori care sunt oameni de bun-simt, lucru mai rar intalnit in ziua de azi..

 

 

MA intreb s afii vedeta si s ate acosteze tot timpu cineva cum ai reactiona, normal la inceput e totul frumos si rozbombon o face cu placere pana ajunge sa se sature cate unul sau sa aiba figuri in cap ... oricum vorba ta de apreciat cei care ori de cate ori ii "acostezi" te si baga in seama ... vorba ta bun simt.

«12»