FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tableta de necaz

«12»
enjoy18.09.2008 21:17

@ LDS

Pe Marius si pe Argaseala nu i-am vazut cu palarie, asa ca o sa-l doara rau pe Gigi! bravo!

udaradu19.09.2008 05:38

Lui Lacatus:

 

Inainte sa spui DA

Verifica-ti meseria

Si vezi daca nu cumva

Ti-e cam mare palaria

 

 

Lui Ionut

 

 

Arde-i IONUT cu slova

Ca-nainte de razboi

sunt EROI....ca pe la noi

Dupa ce trece furtuna

Cauta vreo unul,doi

Ca sa...le imparta vina.

bazy19.09.2008 12:33

Gigi Becali: "CFR—ul are mai multe șanse ca Steaua la calificare!"

 

 

Dacã acum plângi de ciudã,

Ești precum o oaie udã!

Sper acum cã-ți cade bine,

Când râd frânarii de tine!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bun raspuns pentru jijinio :))))

Living_Dead_Stripper19.09.2008 13:49
Lui Lacatus:

 

Inainte sa spui DA

Verifica-ti meseria

Si vezi daca nu cumva

Ti-e cam mare palaria

 

Greu sã fii antrenor bun

Când ai patron un nebun,

Greu, dar trebuie sã-ncerci,

Nu îți merge? Atunci pleci!

 

 

Lui Ionut

 

 

Arde-i IONUT cu slova

Ca-nainte de razboi

sunt EROI....ca pe la noi

Dupa ce trece furtuna

Cauta vreo unul,doi

Ca sa...le imparta vina.

 

 

Vorba scrisã sau rostitã

E în zadar risipitã,

'Geaba dai în pielea groasã,

Pur și simplu nu le pasã!

 

Dar pentru divertisment

Scriem din amuzament,

Trãgând linia apoi,

Ei sunt cei ce râd de noi!

dax4721.09.2008 10:09

Macar haz de necaz sa facem, necaz ca nu vom scoate nici macar vreun punct in grupa asta. :(

 

Si ce e mai nasol e ca cheferul are mari sanse la locul II si f mari sanse la locul III, iar noi ne facem de cacao. Nu avem o victorie acasa in Liga, 3 ani la rand. Jenant.

«12»