@ LDS
Pe Marius si pe Argaseala nu i-am vazut cu palarie, asa ca o sa-l doara rau pe Gigi! bravo!
@ LDS
Pe Marius si pe Argaseala nu i-am vazut cu palarie, asa ca o sa-l doara rau pe Gigi! bravo!
Lui Lacatus:
Inainte sa spui DA
Verifica-ti meseria
Si vezi daca nu cumva
Ti-e cam mare palaria
Lui Ionut
Arde-i IONUT cu slova
Ca-nainte de razboi
sunt EROI....ca pe la noi
Dupa ce trece furtuna
Cauta vreo unul,doi
Ca sa...le imparta vina.
Gigi Becali: "CFR—ul are mai multe șanse ca Steaua la calificare!"
Dacã acum plângi de ciudã,
Ești precum o oaie udã!
Sper acum cã-ți cade bine,
Când râd frânarii de tine!
bun raspuns pentru jijinio
))
Lui Lacatus:
Inainte sa spui DA
Verifica-ti meseria
Si vezi daca nu cumva
Ti-e cam mare palaria
Greu sã fii antrenor bun
Când ai patron un nebun,
Greu, dar trebuie sã-ncerci,
Nu îți merge? Atunci pleci!
Lui Ionut
Arde-i IONUT cu slova
Ca-nainte de razboi
sunt EROI....ca pe la noi
Dupa ce trece furtuna
Cauta vreo unul,doi
Ca sa...le imparta vina.
Vorba scrisã sau rostitã
E în zadar risipitã,
'Geaba dai în pielea groasã,
Pur și simplu nu le pasã!
Dar pentru divertisment
Scriem din amuzament,
Trãgând linia apoi,
Ei sunt cei ce râd de noi!
Macar haz de necaz sa facem, necaz ca nu vom scoate nici macar vreun punct in grupa asta. ![]()
Si ce e mai nasol e ca cheferul are mari sanse la locul II si f mari sanse la locul III, iar noi ne facem de cacao. Nu avem o victorie acasa in Liga, 3 ani la rand. Jenant.