La cum a jucat Roma ieri, Unirea Alba Iulia ii umilea!
)))
acuma inteleg ca nu toti pot fi euforici, insa tu ai cazut in extrema cealalta.
Minimalizarea performantei CFR-ului denota frustrare si invidie. Roma n-a fost Roma si datorita CFR-ului care nu i-a lasat sa-si faca jocul,fiind peste ei la toate capitolele.
Auzi, madam dee, sambata asta vine Unirea la Cluj sa joace cu Universitatea
Tie iti place sa vorbesti doar de dragul de-a vorbi. Ai putea face o cariera la Pro-TV, esti amuzant si totodata agasant ca si Mironica. Ori de cate ori nu ai argumente arunci pastila cu "U" ![]()
