poate peste vreo 10-15 ani sa putem face si noi ceva daca pana atunci nu face nimeni.
Becali are un ocean de bani,nici in jucatori nu baga,nici in stadion- merge cu taraita pe ici pe colo.
Poate ar trebui sa initiem o campanie gen taxa auto pentru mazilirea lui Becali.
