Ma tot uit la meciuri din CL si vad ce stadioane superbe au echipele mari din Europa! Cred ca a sosit timpul sa meritam si noi un asemenea stadion pentru ca nu mai suntem de mult o echipa mica! Ar fi foarte frumos din partea finantatorului nostru daca acest vis se va implini curand! Stiu ca e vorba de multi bani, dar nu cred ca asta e o problema majora! Vor veni si mai multi bani cand lumea va veni sa umple civilizat cel mai frumos stadion al unui club din Romania! Sper ca acest mesaj sa fie auzit de cine trebuie, si stiu ca daca toti vom sustine acest proiect va fi realizat, si mult mai multi suporteri vor merge sa-si sustina campioana! ![]()
