FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

HC Steaua - 2 victorii în Ungaria!

«12»
Hok3y16.09.2008 14:04

Ambele meciuri (vineri si duminica) sunt programate intre orele 17:00-20:00 !

La Mihai Flamaropol

oop16.09.2008 18:08

macar cel de vineri trebuia pus mai tarziu ... oamenii mai si muncesc naibii:(

Si cel de duminica mai devreme :) ... meciul cu Gaz Metan e la 20:45 in celalalt colt al Bucurestiului ...

 

sunt pretentios,stiu:) ... dar sunt mici detalii care pot tine suporterii deoparte

Hok3y16.09.2008 18:48

deci...in jurul orei 18:00 va incepe meciul

AdiM16.09.2008 19:50

au mai fost discutiile astea despre materialele promotionale si in iarna si v-am zs ca momentan CSA nu poate produce/scoate spre vanzare materiale promotionale, din mai multe motive, litigii privind emblemele clubului, este un club bugetar... Daca va uitati in arhiva probabil o sa le gasiti, nu mai tin minte tot ce era de spus in privinta acestui subiect.

11216.09.2008 21:16

Din pacate pentru voi , am avut dreptate .

 

Ferencvárosi TC - Steaua Bucuresti 6:4 (2:0, 4:3, 0:1)

 

Iar HC Csikszereda s-a distrat cu Alba Volan , scor 8-0 .

Hok3y17.09.2008 11:46

112...stai lin...ca Steaua va bate pe HC la Bucuresti si pe sport club ;)

«12»