Ambele meciuri (vineri si duminica) sunt programate intre orele 17:00-20:00 !
La Mihai Flamaropol
Ambele meciuri (vineri si duminica) sunt programate intre orele 17:00-20:00 !
La Mihai Flamaropol
macar cel de vineri trebuia pus mai tarziu ... oamenii mai si muncesc naibii:(
Si cel de duminica mai devreme
... meciul cu Gaz Metan e la 20:45 in celalalt colt al Bucurestiului ...
sunt pretentios,stiu:) ... dar sunt mici detalii care pot tine suporterii deoparte
deci...in jurul orei 18:00 va incepe meciul
au mai fost discutiile astea despre materialele promotionale si in iarna si v-am zs ca momentan CSA nu poate produce/scoate spre vanzare materiale promotionale, din mai multe motive, litigii privind emblemele clubului, este un club bugetar... Daca va uitati in arhiva probabil o sa le gasiti, nu mai tin minte tot ce era de spus in privinta acestui subiect.
Din pacate pentru voi , am avut dreptate .
Ferencvárosi TC - Steaua Bucuresti 6:4 (2:0, 4:3, 0:1)
Iar HC Csikszereda s-a distrat cu Alba Volan , scor 8-0 .
112...stai lin...ca Steaua va bate pe HC la Bucuresti si pe sport club ![]()