FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fifa 08 Sau 09 ?

«12»
marianb15.09.2008 15:29

08 nu am chef sa schimb sistemul acum

Enquist15.09.2008 16:28

Fifa 08 [ 14 ] ** [50.00%]

Fifa 09 [ 14 ] ** [50.00%]

 

cu votul meu..ce caterinca....prefer sa trecem la 09 dar pana apare varianta full mai merge o cupa de 08

quitarr17.09.2008 15:37

09 nu a aparut inca.... 08 daca mai jucam poate ca ar trebui sa incepem NU??

branica17.09.2008 15:54

era frumos inca un sezon de 08, dar daca nu vor baietii ... stam , pana apare 09 ... :)

B33KTA17.09.2008 16:06

acuma e 17 - 16 ...

mihai141117.09.2008 17:34

2 saptamani nu muriti :)

 

1 saptamana dureaza daca alegem echipele pt 2008,poate doar sa dam drumul la alegerea echipelor la 2009 ca sa nu pierdem timp

klaus_e8918.09.2008 16:06

va trebui fiecare sa joace macar 3-4 zile fifa 2009 sa se obisnuiasca cu gameplay, cu echipele sa vedem care au crescut care au scazut ...

EMPORiO18.09.2008 20:10

sunt total de acord cu tine, klaus!

klaus_e8919.09.2008 01:17

personal mai propun un sezon de 2008 sau o cupa fara grupe ci sistem eliminatoriu ( tragere la sorti etc...), chit ca se va suprapune cu aparitia 2009 ...

blindica19.09.2008 13:10

da, inca un campionat 08 :D

bubutza19.09.2008 15:54

sau un challange cu SuporterSteaua :D

 

parerea mea ca e cam tarziu pt inca un campionat de 08

Verssace19.09.2008 20:37

inca unu de 08 cap-coadã .

klaus_e8920.09.2008 01:47

verssace da tu ce treaba ai in ecuatia asta ? :)

i0nutz8320.09.2008 06:50

Fifa 09 apare intr-o saptamana si ceva. Nu are sens sa incepem vreo alta competitie, timpul fiind prea scurt. Luati si voi o pauza de cateva zile, ne vedem la 09 !

blindica20.09.2008 08:03

@ ionutz: Pune si tu barajele cand ai timp :D. Multumesc, scuze pt presiune

bubutza30.09.2008 16:24

Are cineva placa video Ati 9550 de 128? Daca da , sa-mi spuna si mie cum ii merge fifa 09.

 

daca merge acceptabil s-ar putea sa fac si eu rost de placa asta ... daca nu , voi fi nevoit sa stau pe banca.

mihai141102.10.2008 07:43

hai sa alegem echipele

Verssace02.10.2008 07:50
verssace da tu ce treaba ai in ecuatia asta ? :)

credeam cã mã pot inscrie si eu sã joc, de ce nu pot ?

ronaldo_020102.10.2008 15:09

cand incepem >???

Guardian02.10.2008 15:16

cand se fac inscrierile pentru fifa 09 ?

i0nutz8303.10.2008 08:56

Am dat drumul la inscrieri.

«12»