08 nu am chef sa schimb sistemul acum
08 nu am chef sa schimb sistemul acum
Fifa 08 [ 14 ] ** [50.00%]
Fifa 09 [ 14 ] ** [50.00%]
cu votul meu..ce caterinca....prefer sa trecem la 09 dar pana apare varianta full mai merge o cupa de 08
09 nu a aparut inca.... 08 daca mai jucam poate ca ar trebui sa incepem NU??
era frumos inca un sezon de 08, dar daca nu vor baietii ... stam , pana apare 09 ... ![]()
acuma e 17 - 16 ...
2 saptamani nu muriti ![]()
1 saptamana dureaza daca alegem echipele pt 2008,poate doar sa dam drumul la alegerea echipelor la 2009 ca sa nu pierdem timp
va trebui fiecare sa joace macar 3-4 zile fifa 2009 sa se obisnuiasca cu gameplay, cu echipele sa vedem care au crescut care au scazut ...
sunt total de acord cu tine, klaus!
personal mai propun un sezon de 2008 sau o cupa fara grupe ci sistem eliminatoriu ( tragere la sorti etc...), chit ca se va suprapune cu aparitia 2009 ...
da, inca un campionat 08 ![]()
sau un challange cu SuporterSteaua ![]()
parerea mea ca e cam tarziu pt inca un campionat de 08
inca unu de 08 cap-coadã .
verssace da tu ce treaba ai in ecuatia asta ? ![]()
Fifa 09 apare intr-o saptamana si ceva. Nu are sens sa incepem vreo alta competitie, timpul fiind prea scurt. Luati si voi o pauza de cateva zile, ne vedem la 09 !
@ ionutz: Pune si tu barajele cand ai timp
. Multumesc, scuze pt presiune
Are cineva placa video Ati 9550 de 128? Daca da , sa-mi spuna si mie cum ii merge fifa 09.
daca merge acceptabil s-ar putea sa fac si eu rost de placa asta ... daca nu , voi fi nevoit sa stau pe banca.
hai sa alegem echipele
verssace da tu ce treaba ai in ecuatia asta ?![]()
credeam cã mã pot inscrie si eu sã joc, de ce nu pot ?
cand incepem >???
cand se fac inscrierile pentru fifa 09 ?
Am dat drumul la inscrieri.