FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pes 2009

«12»
razvan_stelist200717.10.2008 12:09

cine stie pe ce hub de odc a aparut ca eu l-am cautat ca disperatu pe vrei 20 de huburi si nu am gasit decat o imagine iso :wall:

cRiss4Steaua17.10.2008 21:38

care ma ajuta si pe mine sa configurez Controls Keybord ?

sa fug cu W

sa pasez cu S

sa sutez cu D

sa centrez cu A

sa dau pasa lunga cu E

nu reusesc nicicum

«12»