17.10.2008 12:09
cine stie pe ce hub de odc a aparut ca eu l-am cautat ca disperatu pe vrei 20 de huburi si nu am gasit decat o imagine iso ![]()
cine stie pe ce hub de odc a aparut ca eu l-am cautat ca disperatu pe vrei 20 de huburi si nu am gasit decat o imagine iso ![]()
care ma ajuta si pe mine sa configurez Controls Keybord ?
sa fug cu W
sa pasez cu S
sa sutez cu D
sa centrez cu A
sa dau pasa lunga cu E
nu reusesc nicicum