Un articol prost, plin de ura si frustrare, ca multe altele scrise de dvs. in ultimul timp! Nimeni nu va poate contesta atasamentul fata de Steaua, dar de la acest lucru si pana la ura fara limite fata de adversarii nostri este cale lunga! Nu ne-a furat nimeni titlul! Noi singuri l-am pierdut, si daca stam si judecam drept trebuie sa recunostem ca fara celebrele "butoane" ale lui Becali nici nu am fi contat in lupta pentru titlu. De ce nu amintiti de meciurile castigate in returul campionatului trecut cand ne era rusine de modul cum erau obtinute? De ce nu recunoasteti ca aceasta echipa este din ce in ce mai putin Steaua si din ce in ce mai mult Fc Steaua? Chiar atat de indoctrinat sunteti de Becali? Am fost sunt si voi fi mereu stelist, dar asta nu inseamna ca imi urasc adversarii. Nu ii iubesc, doar ii respect, pentru ca asta este esenta unei competitii sportive. Daca noi avem astfel de iesiri fata de adversarii nostri la fel vom fi si noi tratati de ei. Oare ar fi fost mai bine daca Dinamo se dadea la o parte din fata noastra? Eu nu am trait umilinta mai mare dacat atunci cand cu ajutorul lui Dinamo am luat locul 2 acum 2 ani! As fi fost si mai umilit daca Steaua ar fi castigat un titlu cu ajutorul lui Dinamo! Dar se pare ca dvs. nu intelegeti asemenea lucruri. Sunteti orbit de ura si plin de frustrare! Promit sa nu va mai scriu niciodata dar nici nu va voi mai citi articolele! HAI Steaua!