FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Programul Interligii româno-maghiare

«12»
Hok3y13.09.2008 07:11

mda....oricum este bine ca am castigat:)

 

Eu astept meciul de la Bucuresti:P pe 19...pana imi incepe si mie campionatul;)) ca porma nush cat timp o sa mai am sa vin la meciuri...oricum la cele cu SC si HC voi fi cu siguranta la buc si daca vom avea jun turneu la ciuc...voi fi si acolo pe patinoar:)

Hok3y13.09.2008 11:58

unde putem urmari clasamentul?

11213.09.2008 13:55
unde putem urmari clasamentul?

 

http://www.icehockey.hu/index.php?pg=menu_144

alpopa14.09.2008 16:31

Din ce vad eu, in meciul cu NZ Stars (0-0 dupa 2 reprize) joaca si Cam Severson... Si deja a strans 14 minute de penalizare :o:

oop14.09.2008 17:11

situatia aia era la prima pauza ... acum,dupa a doua repriza,Steaua conduce cu 2-0(Selea si Severson)

11214.09.2008 17:43

2-0 dupa 50 de min . Recunosc ca ma asteptam la o victorie a "Stelelor" din Budapesta , dar se pare ca va auto-depasiti . E un scor foarte bun asta . Dar trebuie privit in perspectiva : Steaua se bazeaza pe primiile 2 linii ( linia 2 e cea mai tare cred cu geru - Emelianenko - Severson ..nu stiu cum de a patruns Lusneac aici ) . Linia 3 e o linie tanara , fara experienta , clar ca nu poate juca mult . Va fi extrem de greu sa rezistati in 3 linii ( ba mai mult probabil jucati mai mult in 2 ) . Se va acumula oboseala multa ...

 

Aveti 6 puncte . Felicitari !!!

pugliesi14.09.2008 17:50

bravo Steaua....totusi..cam multe eliminari...mai ales severson

pugliesi14.09.2008 17:54

nz stars - Steaua 2-2.....2 goluri intr-un minut :(

oop14.09.2008 17:57
Aveti 6 puncte . Felicitari !!!

cam devreme :( ... si in meciul cu Alba Volan au luat goluri pe final,ar cam trebui sa fie atenti pe viitor ...

 

pugliesi14.09.2008 18:05

mda...ce sa zic...severson asta e cam enervant...a mai primit 2 min. si in prelungiri...offfffff

pugliesi14.09.2008 18:16

esteeee....a castigat Steaua cu 3-2...dupa executarea loviturilor de departajare.....

oop14.09.2008 18:20

un punct pierdut total aiurea ... sper ca vineri sa vina cat mai multa lume la patinoar

Hok3y14.09.2008 18:33

vineri voi fi la meci:)....si eu sper sa se stranga multi suporteri:)

«12»