mda....oricum este bine ca am castigat:)
Eu astept meciul de la Bucuresti:P pe 19...pana imi incepe si mie campionatul;)) ca porma nush cat timp o sa mai am sa vin la meciuri...oricum la cele cu SC si HC voi fi cu siguranta la buc si daca vom avea jun turneu la ciuc...voi fi si acolo pe patinoar:)
