pt toti boii care au sarit sa ma critice: nu l-am injurat pe gunoiul rapidist si nici nu i-am transmis condoleante... daca din intamplare era Radoi (DOAMNE FERESTE) in locul lui ,ii transmitea cineva dintre suporterii lui rapid sau Dinamo ceva??? poi atunci bai BOILOR ce-mi sariti in cap? **** lu co-Steaua( co de la coi???), somanescu,danimarcu,mariusmiheNt...
Astia ca tine ar trebui trimisi pe o insula pustie,departe de oameni.
Sper sa iti primesti pedeapsa ,tu nu ai ce cauta pe acest site.
