Cand am auzit de acest incident mi-am amintit de altul mai vechi (auzit de la niste prieteni) - cica intr-un bar sau pe strada undeva (nu mai stiu sigur)Becali a vazut pe cineva care semana cu gainusa si a pus bodyguarzi pe el, din pacate/ fericire (luati-o cum vreti) omul in cauza nu era gainusa ci alta vedeta de pe sticla - Oreste care cu greu i-a explicat asta latifundiarului.Nu stiu daca are vreo relevanta acesta poveste insa cred ca Becali ii vana de mult pe carcotasi iar acest incident nu a fost rodul intamplarii.
Problema lui Gigi este ca nefiind un om educat sau destul inteligent reactioneaza la ironie cu cea la mai indemana arma cu care o are - violenta, nu stie ca fiind o persoana publica trebuie sa suporte si astfel de chestii.Acest incident se alatura celor cu Malonga Parfait si Mugur Mihaiescu in care actionarul majoritar al clubului arata ca mare carente de educatie si nu numai si ca locul lui nu este in nici un caz in fruntea celei mai glorioase echipe din Romanai.
