FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Programul televizărilor în primele 4 etape ale Diviziei A

«123»
ADRIAN PACURAR18.07.2005 12:15

ETAPA 1, 5-7 august

 

Jiul - Gloria 5 august, ora 18:00, Telesport

FC Argeș - Steaua 6 august, ora 18:00, Telesport

FC Vaslui - Rapid 6 august, ora 18:00, TVR 2

Pandurii Tg. Jiu - Farul 6 august, ora 18:00, netelevizat

FC National - FCM Bacau 5 august, ora 20:00, NAȚIONAL TV

Otelul - Dinamo 7 august, ora 18:00, NAȚIONAL TV

Sportul - CFR Cluj 7 august, ora 18:00, Telesport

Poli Timisoara - Poli Iasi 7 august, ora 20:15, TVR 1

 

 

ETAPA A 2-A, 12-14 august

 

Poli Iasi - Otelul 12 august, ora 18:00, Telesport

FCM Bacau - Poli Timisoara 12 august, ora 20:00, NAȚIONAL TV

Gloria - FC Vaslui 13 august, ora 18:00, netelevizat

CFR Cluj - Jiul 13 august, ora 18:00, TVR 2

Farul - Sportul 13 august, ora 20:15 Telesport

Dinamo - Pandurii Tg. Jiu 14 august, ora 18:15, Telesport

Rapid - FC Argeș 14 august, ora 19:00, NAȚIONAL TV

Steaua - FC National 14 august, ora 20:15, TVR 1

 

 

ETAPA A 3-A, 19-21 august

 

Jiul - Sportul 19 august, ora 18:00, NAȚIONAL TV

FC Argeș - Gloria 19 august, ora 18:00, Telesport

FC Vaslui - CFR Cluj 20 august, ora 18:00, TVR 2

FC National - Rapid 20 august, ora 20:15, Telesport

Pandurii Tg. Jiu - Poli Iasi 21 august, ora 18:00, Telesport

Otelul - FCM Bacau 21 august, ora 18:00, netelevizat

Dinamo - Farul 21 august, ora 18:30, NAȚIONAL TV

Poli Timisoara - Steaua 21 august, ora 20:15, TVR 1

 

 

ETAPA A 4-A, 26-28 august 2005

 

CFR Cluj - FC Argeș 26 august, ora 18:00, Telesport

Farul - Jiul 26 august, ora 20:00, NAȚIONAL TV

Gloria - FC National 27 august, ora 18:00, netelevizat

Sportul - FC Vaslui 27 august, ora 18:00, TVR 2

FCM Bacau - Pandurii Tg. Jiu 27 august, ora 20:15, Telesport

Poli Iasi - Dinamo 28 august, ora 18:00, NAȚIONAL TV

Steaua - Otelul 28 august, ora 18:30, Telesport

Rapid - Poli Timisoara 28 august, ora 20:15, TVR 1

sursa ww.gsp.ro

Padrese18.07.2005 12:42

Se pare ca Gheunoaia si-a pierdut emisiunea la antena :lol:

Virgil18.07.2005 15:25

Vrei sa spui IoanitOAIA. :)

Kobiy18.07.2005 17:18

fratilor pai eu nu prind TELESPORTUL unde dracu vad meciurile Stelei

ADRIAN PACURAR18.07.2005 17:19

Telesportul va vinde multe dintre meciuri celorlalte televiziuni asa a facut si anul trecut.

sorin_77718.07.2005 17:27

si cine alte televiziuni sa cumpere?

Ca deja transmit alte meciuri. Antena 1 a sarit din schema, Pro TV nu s-a bagat niciodata...

Unde sa ne mai uitam? pe acasa? :lol: :lol: :lol:

Johnny`4718.07.2005 17:56

Unde sa va uitati??

Simplu! Nu ati auzit de stadion?? :?: :?: :wink:

ADRIAN PACURAR18.07.2005 17:57

mergem multi de aici pe stadion etapa de etapa dar este pentru cei din tara care nu au posibilitatea sa vada echipa pe viu.

Johnny`4718.07.2005 19:02

Mda...dar nu toate o sa le transmita pe Telesport...vad ca unele sunt si pe tvr1.

Si poa sa incerce si ei sa vina...dk nu acasa...barem in deplasare, in alea care sunt mai aproape de ei...

ADRIAN PACURAR18.07.2005 19:04

ar fi ideal sa mearga la cele care sunt in jurul lor sa fie aproape de echipa.

onlySteaua18.07.2005 19:21

dracu' sa-l ia de Telesport. :evil:

un singur post romanesc nu prind si exact ala ia meciurile Stelei.

macar de ar ajunge la o intelegere cu cei de la cablu.ca de nu..... :twisted:

reddog18.07.2005 20:56

Nu le mai vedeti si gata...Decat sa plangeti. :wink: Va uitati pe teletext.

onlySteaua18.07.2005 21:19
Nu le mai vedeti si gata...Decat sa plangeti. :wink:  Va uitati pe teletext.

 

vai mai reddog,dar tu esti de o ironie de-a dreptul iesita din comun!

reddog18.07.2005 21:22

Nu o lua si tu acum la propriu. Faceam si eu putin haz de necaz. Si eu as fi vrut sa vad cum jucati...Sa stiu ce ne asteapta, nici eu nu prind acest post. Asta e. Necazul.

Bisquit19.07.2005 04:41

Kobiy....stii unde poti sa vezi meciurile Stelei???......pe stadion!! :lol:

Kobiy19.07.2005 07:25

p'alea de pe Ghencea da ,si alea dn deplasare ciuciu

don_omar23.07.2005 19:00

Ce e asa de greu sa te urci frumos in tren si s-a coboi la pitesti, la urma mergi cu autobuzu pana la stadionul din trivale iti iei frumos bilet s-i vezi meciul...;) Ce Telesport, Ce antena 1 , Ce Pro TV....Cel mai bine ar fi s-a nu m-ai fie nici un meci de al Stelei trasmin la TV poate asa mai veniti si voi si voi in deplasarii decat sa rupeti tastatura in 15..Bye suporterii din pacate doar pe net si aveti grija la tastatura ;)

SteauaToronto23.07.2005 19:40

Intrebare tot Telesportul transmite meciurile Stelei din Europa?

Grinch24.07.2005 07:05

Nu . Tvr1 transmite .

Allen24.07.2005 12:46

Apropo de meciurile din cupele europene, ce o sa se faca tvr-ul daca ne calificam in CL? Cade la intelegere cu protvu care transmite de multi ani Liga? :lol:

SteauaToronto25.07.2005 19:50

Gata cine e din strainatate TVR International transmite si Supercupa si Shelbourne - Steaua! URA O veste buna!!! :D

 

Mai am on intrebare pentru voi! Unele meciuri din Divizia se vor transmite si pe TVR I nu?

onlySteaua26.07.2005 07:46

din cate stiu eu tvr a preluat meciurile 1 si 4(din punt de vedere al importantei),dar nu sunt sigur.

Adi26.07.2005 08:04

Exact

sorin_77726.07.2005 09:35
din cate stiu eu tvr a preluat meciurile 1 si 4(din punt de vedere al importantei),dar nu sunt sigur.

 

adica cel cu Argesul si cu Otelu?

Bine, cu otelui sunt la meci, dar in Trivale nu pot ajunge.

Adi26.07.2005 11:41
din cate stiu eu tvr a preluat meciurile 1 si 4(din punt de vedere al importantei),dar nu sunt sigur.

 

adica cel cu Argesul si cu Otelu?

Bine, cu otelui sunt la meci, dar in Trivale nu pot ajunge.

 

 

TVR a cumparat drepturile pentru meciurile 1 si 4 ca importanta ale fiecarei etape.

«123»